Зелений колір – море грошей: як притягнути гроші за допомогою зеленого?

Як притягнути море грошей за допомогою зеленого кольору

Ми зібрали кілька фактів, які допоможуть зрозуміти магічний ефект зеленого.

Якщо раніше було економічно вигідно малювати гроші в цьому кольорі, оскільки зелений барвник наприкінці 1920 -х років був дешевшим, ніж інші кольори, тепер використання цього кольору не тільки на банкнот.

Підібравши правильний колір, ви можете забути про фінансові проблеми. У нашому випадку ми використовуємо зелений колір для  грошових потоків.

Сьогодні зелений колір – це розвиток, ріст, стабільність та гармонія. Цей колір не випадково вважають кольором життя, адже якщо зелені рослини будуть поставлені в порожню кімнату, вона оживе!

Яскраво-зелений акцент у будинку збільшить накопичення та захистить від незапланованих витрат. Додайте гармонію в будинок, наприклад, зеленою рамкою або декоративною подушкою.

Всі ми зберігаємо гроші в гаманці, тому тут неможливо нехтувати кольором. Гаманець може стати вашим талісманом. Виберіть свій гаманець самостійно, щоб залучити грошову енергію. Зелений гаманець захистить від втрати та крадіжки. З таким гаманцем ви відчуєте впевненість.

Одяг, який ми носимо, також впливає на потік енергії. Спробуйте одіти зелену спідницю або штани – можливо, в цей день ви отримаєте “подарунок долі”.

Зелений також стимулює мозкову активність і є кольором процвітання, оскільки він вважається одним із найбільш сприятливих кольорів для сприйняття. Цей колір збільшує продуктивність людини, що чітко вплине на ваш фінансовий стан.

Люди, які використовують зелений у своєму житті, готові до розвитку та процвітання. Вони готові тверезо оцінити ситуацію, власні можливості та готові приймати збалансовані рішення.

You cannot copy content of this page