Киев
«Жадібність просто зашкалює»: мережу обурив інцидент у київському кафе

Мережу обурило грубе обслуговування в одному з кафе на вокзалі в Києві.

Про інцидент повідомив редактор Юрій Чабан на своїй сторінці в Facebook, пише «obozrevatel«.

«Чекаючи свій потяг, зайшов у нічне кафе на київському вокзалі. Не маленьке. Не забігайлівка. З ім’ям. Мережа («Nero Aroma» називається). Купив чаю, як годиться. Не дешево — за 40 грн. Сиджу, п’ю. Принагідно телефон заряджаю від розетки, яка під моїм столом», — розповів він.

Бармен попросила чоловіка пересісти, оскільки в кафе прийшли три дівчини. Після цього, не дочекавшись відповіді, співробітниця закладу підійшла до столу і перенесла чайник з чаєм за інший столик — у дверей, де не виявилося розетки.

За словами Чабана, вибачень від бармена не було.

«Тут Вам не зал очікування, нічого тут розсиджуватися і телефони заряджати! Попили чай і вперед — на вихід!». «Розсиджуватися» — це 5-10 хвилин з моменту замовлення. «Так я ще не попив. І взагалі — чай ​​гарячий, я б за цей час не зміг його випити чисто фізично», — процитував він діалог із барменом.

Після чого дівчина перейшла на відверту грубість.

«Так що мені Ваші сорок гривень — у мене он люди набагато більше залишають!»

(Схоже, вона мала на увазі саме тих трьох дівчат, яких посадила за стіл, де сидів я). Тут у мене немов мову відібрало. Бо мене ситуація просто приголомшила.

Я мовчки пересів за той столик біля дверей, за який мене пересадили, зробив селфі біля чашки чаю і взявся писати цей пост», — підсумував Чабан.

facebook