Суспільство
Жінки цих знаків Зодіаку розцвітають з роками: ягідка знову

Старіти красиво дано не всім, але жінкам, нapoдженим під сузір’ями з цієї збірки, можна сказати, пощастило – молодість в них закладена зірками. Джерело

Звичайно, вплив генів і способу життя ніхто не відміняв, але тенденція до того, що ці дами зазвичай виглядають значно молодше паспортного віку, простежується.

  • Козеріг

В юності Козеріжка відстає від ровесниць: поки інші дівчата фарбуються і експериментують з макіяжем, вона, не по роках серйозна, розуміє, що найкраща прикраса для неї зараз – чиста ніжна шкіра без грама косметики.

Дорослішаючи, вона присвячує роки навчанню і просуванню по кар’єрних сходах, залишаючи поза сферою інтересів вечірки і гулянки.

Однак після 30-35 років педантизм поступово поступається місце непідробному інтересу до життя, і тут-то Козеріг заповнить всі прогалини.

Коли Козеріг нарешті скидає лямку трудоголізму (або хоча б послаблює її), всі навколо помічають позитивні зміни в її зовнішності.

Впливає на їхній зовнішній вигляд і той факт, що більшість Козеріжок абсолютно не схильні до повноти. У неї з’являється час влаштувати особисте життя і завести нові знайомства.

Читайте також: Замінила її… собою! А він навіть не помітив

  • Діва

Причина молодості Діви криється в умінні представниць цього знака справлятися зі стресом і не хвилюватися через дрібниці.

Вона сто разів все зважить, перед тим як зважитися на рішучий крок, а тому рідше терпить невдачу, яка могла б коштувати їй мільйона-іншого нервових клітин і пари десятків сивих волосин.

Зірки нагородили її міцною нервовою системою, яка приводить всі протікають процеси всередині організму до балансу.

До того ж, Діва раціонально підходить до питання здоров’я. Її тіло – храм, куди немає доступу фаст-фуду, швидким вуглеводам і трансжирам.

Вона усвідомлює правдивість приказки про те, що зустрічають по одягу, і не нехтує спортом і доглядом, ретельно вивіряє кожну деталь образу.

Як підсумок, перші ознаки старіння настають для Діви пізніше, а її зовнішній вигляд завжди «з голочки».

  • Стрілець

Як правило, вони ведуть активний спосіб життя, на «ти» зі спортом, тому апріорі виглядає і відчуває себе молодшою від ровесниць.

Стрілець в принципі не дивиться на цифри, які значаться на першій сторінці паспорту. Вона звикла жити на повну котушку і не збирається зменшувати обороти з роками.

Стрілець викреслила зі свого лексикону фрази на кшталт «я вже надто стара для цього одягу» чи «це занадто яскравий колір волосся для мого віку» – вона не втомлюється експериментувати з образами. Те ж стосується і проведення часу.

Хто сказав, що після п’ятдесяти не можна стрибати з парашутом або досліджувати далекі куточки планети? Нехай в куточках її очей вже з’явилися зрадницькі «гусячі лапки», їх ніхто не помічає, навіть сама Стрілець, – на перший план для всіх виходить її дух молодості.

facebook