Жінки з цими датами народження частіше виходять заміж за багатіїв – секрет методики матриці долі

Жінки з цими днями народження частіше виходять заміж за багатіїв – секрет методики матриці долі

Багато жінок мріють пов’язати долю із забезпеченим чоловіком — адже як не крути, це допомагає вирішити багато життєвих проблем. І якщо вірити езотериці, у деяких з нас набагато більша ймовірність зустріти успішного обранця, ніж у інших. Адже вони народилися у щасливі дні календаря!

Матриця долі – це методика самопізнання людини, заснована на аналізі її дати народження. Її послідовники вважають, що в наш день народження є особливий код, який може допомогти краще реалізувати свій потенціал.

Одним із пунктів в аналізі життєвої карти матриці долі є опис найбільш відповідного партнера для шлюбу, який допоможе знайти щастя та реалізувати свій потенціал.

Фахівці з розрахунку матриці долі впевнені:

у деяких дівчат у цьому пункті набагато частіше проглядаються перспективи вийти заміж за забезпечену людину. І пов’язано це зі сприятливою датою народження — такими вважаються 5, 14 та 23 число кожного місяця.

Звичайно, сподіватися лише на щасливу дату народження не варто. Все залежить від безлічі факторів – у тому числі і від того, наскільки успішно ти будуватимеш своє життя, виходячи з розпоряджень матриці долі.

Якщо, звичайно, ти загалом віриш, що езотерика може впливати на нашу долю.

You cannot copy content of this page