Жіночі імена-обереги: захист від бід і ключ до щастя

Жіночі імена-обереги: захист від бід і ключ до щастя.

Як правильно вибрати ім’я для дівчинки, щоб Всесвіт її оберігав?

Усі жіночі імена відрізняються один від одного за своєю силою, за енергетикою та призначенням. Є імена-талісмани, а також імена-обереги. У цій статті йтиметься про те, як правильно вибрати ім’я для дівчинки, щоб Всесвіт її оберігав.

Усі жіночі імена відрізняються один від одного за своєю силою, за енергетикою та призначенням. Є імена-талісмани, а також імена-обереги. У цій статті йтиметься про те, як правильно вибрати ім’я для дівчинки, щоб Всесвіт її оберігав.

Наші імена – це оберег та талісман, який завжди з нами. Саме тому важливо давати своїм дітям правильні імена.

Ім’я, парне ім’я батька
Найкращий і найпростіший спосіб поставити на дівчинку сильний оберіг від усіх проблем та бід – це назвати її парним ім’ям імені її батька. Наприклад, якщо батька звуть Олександр, можна назвати дівчинку Олександра. Це допоможе їй залишатися захищеною від будь-яких негараздів протягом усього життя.

Таких імен багато: Віталія, Валерія, Євгенія, Валентина, Ярослава, Мирослава, Вікторі, Влада.

Якщо парного імені немає, не засмучуйтеся. Можна сміливо замінити його на парне ім’я для діда. Сила такого імені буде не такою потужною, але все одно на дівчинці буде потужний енергетичний щит, який захищатиме її від зла та негараздів.

Імена з твердими приголосними
Варто також як сильний оберег вибирати імена, в яких немає слабких приголосних типу “С”, “Т”, “Ф”, “Ш”, “Х”, “К”, “П”. Саме тому експерти в галузі біоенергетики вважають, що найсильнішими іменами вважаються Дарія, Варвара, Євгенія, Галина, Олена тощо.

Вибравши таке ім’я для дівчинки, батьки можна бути впевненими в тому, що їй буде набагато простіше в житті справлятися з різними негараздами в будь-якій сфері.

Вибір імені на честь бабусі

Можна також назвати дівчинку на честі бабусі, але тільки по маминій лінії. Це дуже хороший варіант для тих, хто хоче точно не помилитися і забезпечити своє чадо захистом. Однак тут є невелика заковика. Не можна давати доньці ім’я бабусі, якщо у мами з нею погані чи натягнуті стосунки. У такому разі ім’я не буде оберегом.

Швидше, навпаки, воно стане тягарем і якорем.

Найсильніші імена за змістом

Можна також вибрати ім’я, виходячи з його змісту. Тут варто виділити кілька найсильніших імен, які захистять дівчинку від будь-яких бід:

Ольга (свята);

Христина (присвячена Христу);

Маргарита (перлина).

You cannot copy content of this page