Жіночий гороскоп на 11 жовтня: особливих радощів чекати не доводиться, але й розпачу теж не передбачається

Жіночий гороскоп на 11 жовтня: особливих радощів чекати не доводиться, але й розпачу теж не передбачається

Астрологи рекомендують представницям усіх знаків зодіаку 11 жовтня якісно відпочити та набратися сил перед новим робочим тижнем.

Події, які чекають на жінок стихії Вогню 11 жовтня

Жінки-Овни мають шанс закохатися цього дня, якщо захочуть впустити у своє життя це чудове почуття.

Особливих радощів сьогодні чекати не доводиться, але й розладів теж не передбачається. Тим представницям знаку, хто вже в парі, астрологи радять приділяти більше уваги коханому. Можлива ситуація, коли хтось може пообіцяти та не виконати свою обіцянку. Ну або виконає зовсім не в тому обсязі і не як.

Жінки-Левиці можуть пережити у цей день багато радісних моментів та тепла, настрій буде добрим, захочеться спілкування та розваг. Зірки радять представницям знака сьогодні бути гранично уважними на дорогах як водієм, так і пасажиром або пішоходом. Крім того, бажано дотримуватися особливої обережності у суспільстві малознайомих людей.

Жінкам-Стрільцям день несе труднощі, які треба буде мужньо долати. Сьогоднішнє життя «збиватиметься» зі звичного ритму, доведеться попрацювати над його стабілізацією та витратити чимало особистої енергії.

Можливий несподіваний приїзд гостей. День несприятливий для дій, результат яких залежатиме від удачливості та посмішки Фортуни.

Що прогнозують астрологи жінкам стихії Землі на 11 жовтня

У жінок-Тельців можуть виникнути невеликі проблеми, тому потрібно бути коректними та дипломатичними як із малознайомими людьми, так і зі своїм партнером чи членами сім’ї. Можливі ситуації, коли представниці знаку відчують утиск своїх прав – не треба пускати таке на самоплив, краще вирішити все й одразу. Слід побоюватися застуди та перевтоми.

Жінки-Діви, можливо, будуть атаковані наполегливим шанувальником, який претендуватиме на спільне дозвілля з представницею знаку. Навряд чи вдасться йому отримати бажане. Тим Дівам, які вже мають стосунки, слід якомога менше «роздавати накази» і повчати – краще обдарувати свого партнера щирою увагою. В іншому випадку і до розриву недалеко.

Жінкам-Козерогам слід окреслити рамки допустимого у відносинах із новим знайомим, щоб уникнути подальших проблем. Цього дня необхідно діяти активно та рішуче, ніхто не обіцяє легкого проведення часу – буде і паніка, і досада, і дика втома наприкінці дня. Цей напружений період просто потрібно пережити, а завтра вже сонце вийде через хмари.

Гороскоп на 11 жовтня для жінок стихії Повітря

Жінок-Близнюків чекають перезавантаження та оновлення, оскільки одноманітність буднів порядком набридла представницям знаку. Від протилежної статі вони чутимуть компліменти та зізнання, а родичі та близькі люди похвалять за щось зроблене ними раніше. День сприятливий для планування нових цілей та шляхів для їх реалізації.

Для жінок-Терезів не зайвим буде новий роман любові – він може дати підвищений позитивний заряд, а також підвищить самооцінку. Може статися й так, що хтось із давніх друзів-чоловіків виявить до представниць знака підвищений інтерес. День може принести велику удачу, яка з’явиться через щасливий збіг обставин.

Жінкам-Водоліям день має бути не дуже позитивний – душевне хвилювання з приводу чогось змусить навіть «пустити сльозу». Захочеться заспокоєння у душевному спілкуванні, «градусних» напоях та кулінарних вишукуваннях. Але не слід забувати, що все добре в міру. Необхідно дбати про своє здоров’я, що передбачає добровільні обмеження себе у надмірностях та заняття спортом.

Пророцтва зірок на 11 жовтня для жінок водної стихії

Жінки-Раки віддадуть перевагу сьогодні лінивому відпочинку, щоб упорядкувати свої думки і приборкати емоції в спокійній обстановці. Партнер може наполягати на активному відпочинку – велопрогулянці або пішій прогулянці, виїзді на природу – це непогана ідея, яку можна і підтримати. Астрологи рекомендують залишити в минулому нездійснені мрії, старі зв’язки та звички, переставши думати про це і рвати душу даремно.

Жінкам-Скорпіонам слід спрямувати енергію вихідного дня на фізичне та душевне відновлення. Не треба відмовлятися від запропонованої допомоги родичів та близьких людей, адже завдяки їм може здійснитися мрія представниць цього знаку зодіаку.

У любовній сфері очікуються позитивні зміни – вони будуть раптовими, не сьогодні, але незабаром.

Жінки-Риби зроблять цього дня вчинки, про які ніхто ніколи не дізнається. Тільки не варто боротися з сильними та впливовими противниками, оскільки вони можуть лише додати проблем представницям знаку.

Не варто сьогодні ні з ким відвертатись або ставити незручні питання – час для цього ще не настав.

You cannot copy content of this page