Жіночий гороскоп на перший тиждень січня 2023: чого чекати кожному зі знаків Зодіаку 2 по 8 січня

Жінка Овен

Перший повноцінний тиждень 2023 року для Овнів пройде у приємних справах та турботах. Стати щасливішим буде набагато простіше.

Це чудовий час для спроб перетворити себе, свій зовнішній вигляд та внутрішній світ. Будь-яка подібна ініціатива вітається, щоправда, лише до 20 квітня.

Також астрологи радять Овнам зберігати спокій і холодну голову, інакше вони ризикують викликати зайві проблеми.

Жінка-Телець

Весь цей тиждень, за винятком Повного місяця 7 січня, варто присвятити собі коханим. Також корисно буде налагоджувати нові зв’язки та зв’язки та знайомства.

Зараз Тельцям прекрасної статі квітня краще націлитись на збереження та покращення старого, ніж на придбання нового.

Жінки цього знаку Зодіаку приваблюватимуть удачу і випромінюватимуть упевненість у собі, що піде їм на користь у любовних та ділових відносинах.

Для Тиждень може виявитися досить сумбурним, але цікавим. Астрологічні тенденції вказують на те, що багато змін у житті приймуть позитивне забарвлення.

Жінка-Близнюки

Уважність та обережність допоможуть прекрасним Близнюкам утриматися на лідируючих позиціях у роботі та бізнесі.

Особливу пильність слід виявити жінкам, чия робота пов’язана з точними розрахунками та цифрами.

Максимально успішними на цьому тижні стануть ті Близнюки, які зможуть позбутися занепокоєння та тривожності.

Для цього бажано перестати думати про минуле. Доленосних поворотів не слід чекати.

Можливо, це на краще, оскільки Близнюки самі зможуть обрати шлях подальшого розвитку. Головне – впроваджувати зміни плавно.

Жінка-Рак

У Раків прекрасної статі після бурхливого новорічного святкування можуть розпочати проблеми зі здоров’ям.

Тим Ракам, які більшу частину тижня відпочиватимуть, бажано робити це максимально спокійно, уникаючи конфліктних ситуацій та ризиків.

Це дозволить не вибитися зі звичного та розміреного життя. Іноді Раків відвідуватимуть негативні емоції та сумніви. Виключити часті перепади настрою допоможе слідування планам.

Жінка-Лев

Левам потоки сприятливої ​​енергетики цього тижня забезпечать представниць цього Знаку везінням та гарним настроєм.

Астрологи радять не соромитися та проявляти активність, привертати до себе увагу чоловіків. Нічні світила допоможуть прекрасним Левам виправити свої найголовніші вразливі точки.

Жінки цього Знаку зможуть добитися всього, якщо перестануть слухати чужі поради та продовжать вірити у себе.

Період з 2 по 8 січня, за версією астрологів, той самий час, коли можна ставити в пріоритет сімейні відносини.

Жінка-Діва

У Дів може не поставитися 7 січня через небезпечний Повний місяць. Це найнебезпечніший день тижня.

Більшу частину тижня жінкам-Дівам належить розраховувати тільки на себе та свої сили. Щоб справи зрушили з точки, астрологи радять гнати геть погані думки.

Проблеми та неприємності можна буде подолати без особливих проблем. Настав час подумати про матеріальний та професійний розвиток та отримання нових знань. Саме в цих сферах Дів очікує успіху.

Жінка-Терези

Терезам необхідно навчитися поважати навіть тих людей, які їм не подобаються. Це допоможе їм знайти нових друзів і подруг, а також набути спокою, адже так у їхньому житті буде набагато менше сварок.

Загалом тиждень сприятливий для фінансових справ та операцій із грошима: покупок, придбання валюти, розширення бізнесу.

Завдяки хорошому впливу Венери у Водолії Терези зможуть вирішити багато проблем. Ще Терезам з високою ймовірністю вдасться вирішити проблеми у відносинах з дітьми та батьками.

Важливо виявити трохи більше терпимості.

Жінка-Скорпіон

Скорпіонам, які довгий час намагаються безрезультатно знайти чоловіка мрії, не варто думати, що це результат вінця безшлюбності.

Цього тижня представниці даного Водного Знаку зможуть зрозуміти, яка основна причина їхньої самотності та безуспішності в амурній сфері.

Дії, слова та навіть думки жінок цього Знаку безпосередньо вплинуть на подальше життя.

Якщо останнім часом Скорпіони відчували себе пригнічено і переживали невдачі в різних сферах, то зараз морок розвіється, а горизонт виявиться чистішим, ніж будь-коли.

Жінка-Стрілець

У ці сім днів особливу цінність є вміння Стрільців прислухатися до інтуїції. Нічні світила нададуть жінкам цього Знаку підтримку.

Їхня енергетика битиме через край, що дозволить вийти з тіні і зайнятися найважливішими справами.

Астрологи радять приготуватися до зльоту — на них чекають кардинальні зміни в житті, незалежно від того, хочуть вони цього чи ні. З’являться перспективні можливості у роботі та бізнесі.

Ще Стрільцям забезпечено увагу чоловіків. Ці жінки ставляться до людей-сангвіників . Такий тип темпераменту буде вкрай продуктивним цього тижня.

Жінка-Козеріг

Прекрасні Козероги зможуть досягти успіху, якщо збережуть свою вроджену старанність та захопленість робочим процесом.

Найголовніше в період з 2 по 8 січня – не відштовхнути від себе коханої людини та друзів байдужістю. Робота — це добре, але про спілкування та розваги забувати теж не варто.

Наприкінці тижня цим жінкам може стати на заваді надмірна емоційність.

Жінка-Водолій

Вплив Венери покращить душевний стан Водоліїв та підштовхне до правильних думок та вчинків. Нічні світила допоможуть жінкам цього Знака вирішити деякі кармічні завдання.

Жінок цього Знака чекає на час активності. Вплив Венери принесе із собою початок періоду, коли потрібно діяти та боротися з миттєвими поривами.

Прекрасних Водоліїв чекає час відповідальності, рішучих дій та приємного усвідомлення, що життя змінюється на краще.

Астрологи радять налагодити теплі відносини з близькими, бути дбайливішими, намагатися гасити потяг до егоїзму.

Жінка-Риби

Риби зможуть наблизитися до щастя. Успіх усміхатиметься щодня крім суботи 7 січня. Їхній покровитель Венера виділяє сприятливу енергетику, яку можна направити в потрібне русло.

На початку та в середині тижня представницям цього Знаку вдасться вирішити всі заплутані справи та налагодити стосунки з сім’єю, дітьми та коханим чоловіком.

Надмірна активність може виявитися безрезультатною, тому потрібно знаходити час для відпочинку. У Риб будуть усі шанси розпочати нове життя.

You cannot copy content of this page