Жіночий гороскоп на тиждень з 10 по 16 квітня

Жінка Овен

Овнам прекрасної статі бажано не мати ілюзій і бути обережними в особистому житті. Перед переходом Венери краще упорядкувати будинок.

Можна не робити генеральне прибирання, але хоча б частково навести чистоту.

Проблема в тому, що Венера швидше за все цього не зробить, тому Овнам варто взяти все в свої руки.

Перехід жіночої планети до сузір’я Близнюків негативно позначиться на представницях цього знаку.

Очікуються деякі проблеми з грошима та самооцінкою.

Жінка-Телець

Починаючи з вівторка, потрібно підтримувати будь-якими способами гарний настрій, відпускати образи і вірити в краще, особливо якщо раптом впаде великий обсяг роботи.

Виправити ситуацію вийде за допомогою почуття гумору та спілкування з приємними людьми.

Астрологи радять дивитися на світ простіше, оскільки надто серйозне ставлення до життя у такі періоди може серйозно ускладнити ситуацію.

Якщо представниці Тельця хочуть бути у чудовій формі, астрологи радять їм знизити інтелектуальні та фізичні навантаження.

Зрозуміло, це не означає, що треба почати ледарювати.

Жінка-Близнюки

Близнюкам прекрасної статі варто визначитися з подальшими цілями та розпочати шлях, що веде до успіху.

Робити це краще обережніше, адже підтримки з боку Венери не буде. Великою помилкою для цих жінок може стати марнотратство. Підвищену тягу до дорогих речей краще зменшити.

Важливо врахувати ризик ілюзій та хибних надій у фінансовій сфері загалом: можна вкластися у перспективний на перший погляд проект, а потім втратити гроші, або потрапити на вудку шахраїв.

Потрібно аналізувати характер інших і бути обережнішим у спілкуванні.

Жінка-Рак

У цей складний період астрологи радять жінкам даного Знакe не порушувати законів рівноваги Всесвіту.

Під впливом ослабленої Венери представниці Раку можуть спробувати хай усе на самоплив, що астрологи назвали найневдалішою стратегією цього тижня.

Буде краще відкласти важливі справи до кращих часів, зайнявшись виконанням простих і зрозумілих обов’язків.

Перспективи у коханні та фінансовій сфері тимчасово згаснуть. Потрібно бути обережнішими, уважнішими і мудрішими. Довіряти зараз краще лише здоровому глузду.

Жінка-Лев

Необережне слово чи вчинок під впливом емоцій можуть неабияк нашкодити репутації Лtвів.

Цього тижня потрібно бути обережнішими зі своїми діями. Насамперед це стосується спілкування з близькими та здоров’я.

Важливо обмірковувати свої слова, не дозволяти емоціям брати гору. Крім того, Левам необхідно критично сприймати все, що відбуватиметься з ними цього тижня: багато проблем можуть бути надумані та перебільшені.

Емоції переповнюватимуть, тож не завадить вилити душу комусь із близьких. Настав час почати активно користуватися найкращими жіночими оберегами.

Жінка-Діва

Дівам необхідно боротися з негативними думками. Цих жінок чекає складний, але продуктивний час для вирішення питань робочого характеру, спілкування з сім’єю та дітьми, облаштування житла.

Меркурій, який позитивно впливає на них, постарається частково нівелювати негатив Венери.

Астрологи відзначають схильність Дів до підвищеної емоційності та щедрості. Творчі заняття допоможуть зберегти та примножити сили у цей складний час.

Жінка-Терези

Терезам зараз не варто допускати безконтрольної поведінки в діловій сфері, інакше результатом можуть стати серйозні помилки, марнотратство.

У коханні є ймовірність того, що стосунки зіпсуються. Краще не лаятися з близькими та коханим чоловіком. Це зруйнує їхню енергетику.

Цього тижня астрологи не радять Терезам активно займатися складною роботою. Якщо вона необхідна, її бажано перенести на ранковий годинник.

Цього тижня нелегко буде зосередитися на головному. Венера посилить розсіяність і перешкодити у здобутті концентрації. Можливо, варто попросити допомоги родичів.

Жінка-Скорпіон

У Скорпіонів можуть загостритися емоційні та енергетичні проблеми. Венера зіграє у цьому визначальну роль.

Цим жінкам стане набагато складніше втілювати свої ідеї в життя. Якщо проігнорувати втому та проблеми, то успіх може не прийти взагалі, а справи не зрушити з мертвої точки ні на йоту. рішення зустрічатимуть опір.

Найближчими днями напруга зростатиме, особливо в особистому житті, але вже ближче до вихідних вдасться знайти компроміс, згладити конфлікт і заспокоїтися.

Особливо важливий день – п’ятниця. Виною тому є позитивний аспект Венери та Сатурна.

Жінка-Стрілець

Стрільці прекрасної статі мають чимало неприємних зустрічей на цьому тижні. Тихою гаванню цього тижня для жінок цього Знаку стане сімейне життя — там буде, як і раніше, тепло і затишно.

Самотнім Стрільцям астрологи радять шукати кохання в інтернеті, але при цьому бажано остерігатися лестощів.

Цього тижня можна легко піддатися почуттям, опинитися в полоні ілюзій, дозволити емоціям взяти гору над розумом.

Жінка-Козеріг

Козерогам прекрасної статі не варто покладатися на успіх. Досягти нових висот у справах та любові цим дамам навряд чи вдасться, тому астрологи наполегливо радять виконувати ті справи, які допоможуть утримати щастя.

Цього тижня жінкам-Козерогам не вдасться швидко сконцентруватися на чомусь важливому. Складні справи краще поки що відкласти. Ними бажано зайнятися наступного тижня, коли енергетика Венери устаканиться.

Астрологи відзначають підвищену можливість переоцінити свої сили. Ці жінки вміють обходити стороною критичні помилки, проте, обережність все ж таки не завадить.

Жінка-Водолій

Головне для Водоліїв зараз — не піддаватися ілюзіям, спиратися на досвід, але не інтуїцію. Емпатія дозволяє відчувати людей, але на цьому тижні вона може завести Водоліїв прекрасної статі в непрохідні нетрі проблем.

Різка зміна енергетики Венери може вибити представниць цього знаку з колії. Необхідно постаратися тримати себе в руках, щоб не зіпсувати стосунки з близькими та важливими людьми.

Це не найкращий час для самоаналізу. Якщо не думати про минуле, то ближче до кінця тижня з’явиться можливість розібратися зі страхами та комплексами, надихнутися на нові перемоги.

Жінка-Риби

Риби не відносяться до самотніх жінок за знаком Зодіаку, але легко можуть цього тижня наробити купу помилок, які разом приведуть їх до проблем у коханні та дружбі.

Рибам буде потрібна підтримка з боку близьких: настрій часто змінюватиметься, а в особистому житті відбуватимуться дивні речі.

Якщо піддатися емоціям і постаратися вирішити все самостійно, то можна потрапити в замкнене коло, тому найкраще зосередитися на порадах батька, матері, старшого брата чи сестри. Астрологи радять уникати непередбачених витрат і безглуздого шопінгу.

You cannot copy content of this page