Жіночий гороскоп на тиждень з 13 по 19 лютого

Жінка Овен

Для Овнів цей тиждень року може початися з метушні та дрібних побутових проблем, але ці жінки з усім цим легко впораються.

Астрологи радять не драматизувати: хоч тиждень, а особливо його середина, видасться напруженим, вже до п’ятниці багато проблем підуть.

Астрологи наголошують, що перед прекрасними Овнами відкриються нові дороги. Цей тиждень варто провести, демонструючи Всесвіту самостійність, зацікавленість та активність.

Не виключено, що ці жінки матимуть змогу зустріти з 13 по 19 число важливу ​​людину.

Жінка-Телець

Практично всі починання Тельців набудуть позитивного заряду і завершаться успіхом у майбутньому.

Також в середині тижня через негативні аспекти цим дамам, можливо, доведеться в терміновому порядку вирішувати багато проблем вдома і на роботі.

Найголовніша умова збереження удачі та щастя для цих жінок – позитивне мислення. Не потрібно фокусуватися на поганих новинах та подіях.

У ці дні жінки даного знаку мають право розраховувати на те, що їм належить по праву. Всесвіт дасть їм багато бонусів. Успіх допоможе обійти стороною проблеми кохання.

Жінка-Близнюки

Хоч до весни ще більше двох тижнів, але вже зараз бажано згадати про те, які незакінчені справи вимагають завершення.

Початок весни — це новий рубіж і чудовий шанс розпочати нове життя за умови, що ознаки минулого не відволікатимуть від переслідування цілей.

Астрологи радять покінчити з усім, що відволікає: довести до кінця незавершені справи, поговорити на важливі теми з коханими та близькими, виконати дані раніше обіцянки та роздати борги.

Жінка-Рак

Астрологи не радять Ракам у період з 13 по 19 число лукавити, особливо перед самими собою.

Венера поки сильна, а значить у представниць даного Знаку триває сприятливий час для активних дій та спроб досягти поставлених раніше цілей.

Важливо не перегинати ціпок у суперечках, діяти коректно, без ризиків та агресії. Це чудовий час для того, щоб спробувати позбутися негативних програм, а також взяти відпустку.

Жінок-Раків чекають на сюрпризи та подарунки долі, оскільки тиждень, загалом, обіцяє бути дуже сприятливим, хоч і не звичайним.

Жінка-Лев

Різка зміна енергетики у середу та четвер загрожує несподіваними новинами, неприємними відкриттями та складними життєвими моментами.

Динамічний розвиток подій може вибити Левів із колії, але не треба панікувати. У пріоритеті тонкий розрахунок та ретельне планування кожного кроку.

Це дуже важливий час, коли Леви прекрасної статі зможуть зрозуміти своє місце у цьому світі.

Жінка-Діва

Представниці даного Знаку з 13 по 19 число будуть у дуже вигідному положенні. Там, де решта знаків буде змушена підкорятися правилам під загрозою проблем, Стрільці зможуть дозволити собі робити те, чого вони хочуть.

Якщо занадто зволікати з рішеннями та важливими справами, то можна змарнувати багато часу, оскільки в середу і четвер нові починання успіхом увінчаються навряд чи.

Дуже важливо у ці дні пам’ятати про силу слів. Важливо якомога рідше говорити те, що може перешкодити прекрасним Дівам жити щасливо.

Жінка-Терези

На думку експертів, цим жінкам краще витратити свій час на пошуки нових способів самовираження, розваги: ​​навіть найнезначніші зміни та успіхи в цьому напрямі допоможуть розпочати нове життя та підняти настрій.

Прийде діяти, причому рішуче, а для цього потрібно багато енергії.

Жінки цього знаку будуть здатні багато на що, але для досягнення успіху доведеться поглянути на речі під іншим кутом і, швидше за все, змінити тактику.

Жінка-Скорпіон

Планети та зірки запустять механізм змін та переоцінки цінностей для прекрасних Скорпіонів. Швидше за все, зміни трапляться навіть у тому випадку, якщо Скорпіони не захочуть їх відчути.

З перших хвилин понеділка важливо адаптуватися до нових умов і взяти кермо влади в свої руки. Це чудовий час для інтелектуальної роботи.

У любовних справах Скорпіонам дуже щаститиме, особливо у вихідні. У середу краще не ходити на побачення, а у четвер краще не знайомитись. В решту днів Скорпіони вільні робити те, що захочуть.

Жінка-Стрілець

Зараз представницям даного Знаку точно не варто витрачати весь свій час на справи. Краще частіше розважатися і спілкуватися з подругами, родичами та коханим чоловіком.

Творча активність, релаксація та приємні дрібниці принесуть масу позитиву. Настає час, який підходить для кардинальних змін у житті.

З’являться нові перспективні можливості, але поки що краще просто придивлятися.

Жінка-Козеріг

Цей тиждень для прекрасних Козерогів може стати дуже неоднозначним. наполегливо радять бути обережнішими і не приймати рішень гаряче.

Бажано дослухатися до внутрішнього голосу. Потрібно навчитися довіряти своїм відчуттям.

Прийняті на цьому тижні рішення неодмінно позначаться на подальшій долі, тому імпульсивність і поспішність бажано залишити за бортом.

Жінка-Водолій

Жінкам цього повітряного Знаку доведеться змиритися з несподіваними поворотами. Удача не залишить Водоліїв, але допомагатиме їм трохи рідше, ніж минулого тижня.

Втілити мрію в реальність можна спробувати силою думки. Важливо думати про хороше і уявляти сприятливий результат.

Ці жінки ризикують провести тиждень у клопотах та побутових справах. Астрологи наполегливо рекомендують дотримуватися уважності та обережності, не виносячи плани на суд громадськості і не довіряючи свої справи будь-кому.

Зараз краще покладатися лише на надійних та перевірених людей.

Жінка-Риби

Ці сім днів стануть багатими на події. Це буде дуже сприятливий час, який принесе із собою спонтанні зустрічі, підвищену увагу протилежної статі та успіхи у роботі та бізнесі.

Всесвіт підкаже, як діяти, даючи знаки жінкам Рибам через інтуїцію.

Усі затяжні проекти обіцяють закінчитись успіхом, а в особистому житті настануть приємні весняні зміни. Астрологи рекомендують приділити увагу справам, які довго відкладалися потім.

You cannot copy content of this page