Жіночий гороскоп на тиждень з 17 по 23 липня 2023 року

Жіночий гороскоп на тиждень з 17 по 23 липня 2023 року

У жіночому гороскопі на черговий тиждень липня представниці зодіакальних сузір’їв знайдуть корисні поради, які допоможуть провести цей час успішно, обійшовши стороною небезпеки і досягнувши нових успіхів у різних сферах життя.

Період з 17 по 23 число можна назвати дуже сприятливим та спокійним. Будуть дні сили 20 та 22 числа, а також один поганий день – неділя. В останній день тижня жіноча планета в особі Венери починає ретроградний рух, тому астрологи наполегливо радять усім представницям прекрасної статі якнайшвидше завершити всі свої найважливіші справи.

Жінка Овен

Впевненість у собі та гарний настрій, властиві Овнам прекрасної статі, будуть важливими супутниками успіхів у всіх сферах життя. Це найкращий час для того, щоб рухатися вперед і не озиратися назад. Минуле має залишитися у минулому. У цей час можна і навіть потрібно займатися духовними практиками — наприклад, молитвами, медитаціями.

Астрологи рекомендують не відкладати вирішення серйозних питань у довгу скриньку. Цього тижня енергетика зірок і планет буде сприятливою, а отже можна сміливо братися навіть за найскладніші справи, щоб розпочати новий етап життя.

Жінка-Телець

Прекрасним Тельцям не треба зациклюватися на питаннях, що тягнуться з далекого минулого. Все найкраще для них у майбутньому. Настав час навчитися бачити це і прагнути цього. За прогнозами. Тиждень з 17 по 23 число буде ідеальним для інтелектуальної роботи.

Не виключено, що жінки цього Знака відчують потяг до будинку. Цього тижня можна сміливо присвятити себе домашнім обов’язкам, коханому чоловікові, дітям.

Жінка-Близнюки

Як відомо, свято починається із нас самих. Якщо прекрасні Близнюки хочуть свята, то можуть собі його забезпечити. Прикраса житла буде чудовим способом це зробити. Важливо змінити домашню обстановку.

Можна спробувати допомогти у чомусь важливому своїм родичам, чоловікові, дітям. Вечірні посиденьки з близькими також допоможуть відновити гармонійні та довірчі стосунки. Незважаючи на те, що цей тиждень дуже сприятливий, краще пам’ятати про десять типів людей, яким не можна довіряти. Обережність Близнюкам точно не завадить.

Жінка-Рак

Раків часто відносять до безпринципних знаків Зодіаку, які готові на все задля досягнення мети. Всім жінкам, народженим під керуванням Рака, вкрай важливо позбутися цієї риси характеру цього тижня, оскільки за погані вчинки та бажання йти по головах заради мети Всесвіт може покарати їх.

Ще в діловому середовищі та особистому житті жінкам-Ракам важливо попрощатися зі недовірливістю і відмовитися від причіпок. Навколишнім буде важлива їхня думка, але висловлювати її важливо без агресії та натиску. Також цього тижня з’явиться можливість показати себе з найкращого боку.

Жінка-Лев

Левам прекрасної статі вдасться здобути авторитет. Для цього потрібно говорити правду та відповідально ставитися до обов’язків вдома та на роботі. Це буде дуже гарний час для того, щоб спробувати стати мудрішим і розумнішим.

Жіночий гороскоп обіцяє Левам досить продуктивний тиждень, але справ з високою ймовірністю буде більше, ніж звичайно. Незважаючи на щільний графік, дами цього Знаку зможуть виконати необхідні справи в строк, якщо слідуватимуть чіткому плану.

Жінка-Діва

Дівам вдасться здобути успіх у будь-якій сфері — у коханні, домашніх справах, роботі. Головне зараз — вчасно відпочивати і щовечора набиратися сил для підкорення нових вершин зранку. Дуже важливо пам’ятати про типи людей, з якими не варто спілкуватись, щоб не нашкодити своїй енергетиці.

Меркурій сильний, Венера поки що теж, але це не означає, що токсичні люди будуть нешкідливими. Досягти нових успіхів завадить невпевненість та нав’язане почуття страху чи тривожності такими людьми. У зв’язку з цим астрологи рекомендують займатися справами без сторонньої допомоги.

Жінка-Терези

Терезам вдасться впоратися з нав’язливими думками і відкинути сумніви убік, що вкрай важливо для просування вперед у кар’єрних та любовних питаннях. Жінкам цього Знака не варто забувати про те, що ключ до успіхів тільки в їхніх руках. Чекати дива не потрібно, адже це марна трата часу.

Тиждень обіцяє бути продуктивним, але стресовим, тому варто ознайомитися з десятьма корисними вечірніми звичками, які допоможуть розслабитися. Не потрібно перенапружуватися і намагатися зробити все й одразу. Краще отримувати задоволення від процесу і нікуди не поспішати.

Жінка-Скорпіон

Жінкам цього Знаку зодіаку астрологи рекомендують проявити активність, щоб не проґавити подарунків долі. Цього тижня енергетика зірок і планет підштовхуватиме їх до змін різного роду, противитися яким точно не варто.

Цікаві пропозиції надходитимуть протягом усього тижня, і Скорпіонам доведеться вибрати найзначніші з них. Ще астрологи радять пам’ятати, що мовчання — золото. Є п’ять речей, про які не можна нікому розповідати — ні зараз, ні будь-коли. Недоброзичливці можуть скористатися цією інформацією, щоб усе навмисне зіпсувати.

Жінка-Стрілець

Стрільцям прекрасної статі варто розпочати або закінчити тиждень із очищення будинку від негативної енергії. Справа в тому, що в неділю ретроградна Венера може позбавити сили представниць даного Знака, а сильна і чиста домашня енергетика не дасть їй цього зробити повною мірою.

Астрологи обіцяють активний тиждень, насичений подіями та зустрічами. Не виключено спілкування з людьми, контакти з якими було втрачено. Це може бути навіть колишній чоловік. Деякі жінки-Стрільці виявлять у собі нові здібності, розвиток яких допоможе просуванню у фінансовій сфері.

Жінка-Козеріг

Козерогам прекрасної статі треба більше працювати і менше лінуватися. Це принесе і не тільки насолоду, а й достаток. Цього тижня жінки даного Знака не застраховані від обману, тому важливо скористатися змовами від несправедливості.

Ці жінки відчують приплив сил, який допоможе їм не тільки виконати всі справи вчасно, а й почати щось нове. Астрологи не виключають раптові поїздки, цікаві знайомства та несподівані пропозиції.

Жінка-Водолій

Прекрасним Водоліям не прогаяти нових можливостей допоможе інтуїція, до якої їм точно варто прислухатися. З 17 по 23 липня жінки цього Знаку зможуть подолати будь-які труднощі та вирішити завдання будь-якої складності, якщо повірять у свої сили та перестануть занижувати свої переваги.

Астрологи рекомендують частіше знайомитися з новими людьми і не лінуватися, намагаючись проаналізувати їх характер за допомогою однієї з наших статей. Приємні люди допоможуть підвищити Водоліям самооцінку та зарядитися енергією благополуччя. Хороше настроювання допоможе впоратися з будь-якими завданнями.

Жінка-Риби

Дамам-Рибам астрологи рекомендують зосередитися на вирішенні ділових питань, пам’ятаючи при цьому про те, що зараз максимально актуальні п’ять законів рівноваги Всесвіту, які не можна порушувати в жодному разі.

Енергетика зірок та планет сприятлива, і початок тижня буде чудовим часом для досягнення цілей. Ближче до вихідних жінки-Риби зможуть провести час із близькими. Астрологи рекомендують витратити енергію на зміну іміджу та перетворення будинку. Енергія, спрямована у мирне русло, принесе максимум користі. У період з 17 по 23 липня успіх буде на боці добрих риб.

You cannot copy content of this page