Жіночий гороскоп на тиждень з 20 по 26 лютого: когось чекають справжні сюрпризи долі

Жінка Овен

Цього тижня не варто чекати свіжих відкриттів та надходження нових ідей. Навіть якщо з’явиться щось варте, варто пошкодувати сили.

Тож якщо жінки-Овни давно хотіли змінити своє життя чи знайти вихід із заплутаної ситуації, то період із 20 по 26 число — не найкращий час для цього.

Надмірна активність може нашкодити здоров’ю та посилити неприємності. Хороші новини принесе близька людина – чоловік, брат, батько.

Можуть виникнути сильні тривоги щодо майбутнього. Головне, про що астрологи радять подбати — про своє здоров’я, позбавившись почуттів та емоцій, які його руйнують.

Жінка-Телець

Жінкам цього знаку, швидше за все, доведеться трохи підкоригувати свої життєві принципи, зробивши їх менш радикальними.

Потрібно навчитися йти назустріч іншим, інакше можуть з’явитися нові вороги. У цих жінок будуть нові можливості.

Цей час не підходить для того, щоб почати новий розділ свого життя, проте підходить для самоаналізу і тимчасової зупинки, відпочинку, пробудження мудрості.

Яскраві враження та емоції поки що повинні почекати. Увага жінок цього знаку може бути розсіяною, адже Венера – їхній покровитель.

Жінка-Близнюки

Плани Близнюків можуть раптово зриватися цього тижня, а майбутнє стане невизначеним.

Будь-які ініціативи та нові починання тимчасово варто призупинити, або скористатися рекомендаціями близьких і бути гранично обережними, якщо іншого виходу, окрім як діяти, просто немає.

Астрологи рекомендують почекати із серйозними справами до наступного тижня, переключивши увагу на спілкування та планування, легкі домашні справи.

Жінка-Рак

Ракам прекрасної статі на цьому тижні може здатися, що вони втратили свою красу та привабливість, але справа просто у Венері, яка сплутає думки та змусить дивитися на себе критичніше.

Найближчі сім днів допоможуть жінкам-Ракам знайти шлях до гармонії, очищення від негативу та вірусних програм.

Варто тільки почати — і успіх у цій нелегкій справі не забариться. Проблема в тому, що активність Венери посилить потяг до лінощів і апатії.

Жінка-Лев

Левів можуть наздогнати сильні переживання з приводу і без приводу. Через які можна пропустити щось дуже важливе. Щоб цього не сталося, слід провести роботу над собою та очистити свідомість від поганих думок.

Астрологи повідомляють, що з приходом весни у представниць цього Знаку розпочнеться нове життя, але зима поки що не скінчилася, тож важливо залишатися зібраними та обережними.

Жінка-Діва

У Дів прекрасної статі може з’явитися на шляху дуже багато дрібних негараздів. Внутрішній голос дозволить їм швидше зрозуміти, як саме потрібно вчинити у тій чи іншій ситуації, щоб вийти з неї переможницями.

Однак щоб мінімізувати ризики, все ж таки доведеться увійти в режим обережності і не говорити людям нічого зайвого, не братися за надто складні проекти та справи.

Активність у коханні не піде на спад, але через Венеру астрологи радять Дівам пам’ятати про те, як потрібно поводитися з чоловіками різних знаків Зодіаку. Це підвищить шанси успіху в амурних справах.

Жінка-Терези

Починаючи з середини тижня зміни не просто стукатимуть у двері, вони зайдуть без стуку. На жаль, через слабкість найголовнішої для Терезів планети вони будуть далеко не найпозитивнішими.

Якщо виникнуть труднощі в роботі та інших сферах, підтримка подруг і близьких людей допоможе змінити все на краще.

20 лютого починається зростання Місяця, тому корисно буде задуматися про омолодження.

З приходом весни енергії та сил у жінок-Терезів додасться, але зараз краще не ризикувати і бути тихіше води і нижче трави.

Жінка-Скорпіон

У прекрасних Скорпіонів буде чудова можливість знайти своє призначення і загалом покращити своє життя, незважаючи на слабкість Венери.

Представниці цього Знаку зможуть ухвалити вірні рішення без шкоди для результату та свого соціального статусу.

Успіх у справах і житті в цілому буде обумовлено їх самостійністю та вмінням захищатися від енергетичних вампірів.

На цих жінок чекає тиждень посилених емоцій і стратегічного планування, але не активних справ. Астрологи радять не поспішати і робити лише обдумані дії.

Жінка-Стрілець

Енергетичної підтримки планет може не вистачити для реалізації планів та просування ініціатив. Крім того, в середині тижня Стрільці прекрасної статі можуть зіткнутися з несправедливістю на свою адресу та проблемами у справах.

Цього тижня жінки-Стрільці не зможуть завжди знаходитись у потрібному місці та у потрібний час. Досягти успіхів вдасться лише завдяки детальній оцінці ситуації. Не потрібно інтуїтивно приймати доленосні рішення.

Жінка-Козеріг

Козерогів чекає досить складний тиждень, оскільки ці жінки можуть втратити мотивацію. Можливі спалахи лінощів і зневіри, тому астрологи радять Козерогам якомога рідше спілкуватися з представниками найледачіших знаків.

Ці люди можуть заразити їх неробством та апатією. Також цього тижня на представниць цього Знаку чекає активізація недоброзичливців.

Козерогів можуть обдурити, почати розпускати про них чутки, що псують репутацію. Астрологи радять уважно стежити за інформацією, що надходить, перевіряти факти.

Жінка-Водолій

Життя прекрасних Водоліїв скоро зміниться, але через Венеру не зрозуміло — в який бік.

Кінець зими забере у цих жінок їхні життєві сили та енергію для досягнення бажаного. З іншого боку, вплив Меркурія допоможе їм розкрити очі якісь важливі деталі.

Водолії зрозуміють те, чого раніше не розуміли, або дізнаються про щось дуже важливе. Це напрочуд цікавий, хоч і непростий час.

Жінка-Риби

Рибам, як і багатьом іншим жінкам, варто перестати використовувати імпровізацію як основний спосіб вирішення проблем.

Для Риб Венера є найголовнішим покровителем, тому з 20 по 26 число багато хто відчує відтік сил і енергії, що може призвести до втоми та вигоряння.

Непотрібно перероблятися, витрачати надто багато часу та сил на те, що не виходить.

В ідеалі взагалі взяти тимчасову відпустку у цей дисгармонійний час. До того ж оточуючі люди перестануть бути дружелюбними та відкритими.

You cannot copy content of this page