Жіночий гороскоп на тиждень з 27 березня по 2 квітня

Жінка Овен

Меркурій прекрасним Овнам принесе водночас і приємні новини, і тривоги щодо майбутнього. Астрологи наполегливо радять подбати в цей непростий час насамперед про своє здоров’я та настрій.

Кінець березня загрожує негараздами у цьому напрямі, адже жінки-Овни можуть стати більш імпульсивними та можуть почати провокувати оточуючих людей на негативні емоції своєю поведінкою.

Овни входять до списку найуспішніших жінок у сфері фінансів , але це не означає, що зараз їм варто виявляти максимальну активність та купувати щось дороге.

Жінка-Телець

Тельцям потрібна буде допомога у всіх сферах життя, тому астрологи рекомендують користуватися цифровими змовами на удачу, кохання та гроші. Загалом тиждень для цих жінок буде менш небезпечним, тиждень для представниць інших знаків.

Його початок відзначиться сприятливою тенденцією та ідеально підійде для того, щоб розпочати новий розділ свого життя. На жаль, але 28, 30 та 1 число навряд чи принесуть яскраві враження.

У ці три дні увага Тельців може бути розсіяною, а ініціативи безуспішними. Астрологи рекомендують почекати із серйозними справами.

Жінка-Близнюки

Близнюкам прекрасної статі варто переключити увагу зі справ та роботи на спілкування та домашні справи. Можна прибрати, зайнятися чимось важливим. Або просто відпочити та розслабитися.

Якщо є можливість взяти вихідні на вівторок та четвер, то краще зробити це.

У найближчі сім днів варто шукати шлях до гармонії, до очищення від негативу та вірусних програм. Залишитися на плаву допоможуть духовні практики, молитви та медитації.

Жінка-Рак

Ці сім днів планети посилять особисті переживання жінок-Раків, через які вони можуть пропустити дуже важливі сигнали згори.

Щоб цього не сталося, слід очистити свідомість та правильно вибирати людей для спілкування.

Астрологи повідомляють, що з приходом проблем у представниць цього Знаку розпочнеться нове життя. Гарною чи поганою вона буде — вирішувати їм самим.

Жінка-Лев

До Лева зміни прийдуть трохи швидше, ніж до інших жінок. Вони не просто стукатимуть у двері, але можуть зайти без стуку. Вони не будуть виключно позитивними або негативними, але їхні наслідки можна зробити поганими або хорошими.

Левам потрібно сприймати проблеми як спосіб стати кращим і мудрішим.

Нині достеменно відомо лише одне — сидіти без діла не можна. Потрібно діяти, причому впевнено та усвідомлено.

Жінка-Діва

Астрологи попереджають жінок-Дів про те, що їхній фінансовий статус може помітно змінитися на краще чи гірше. На щастя, підтримка Меркурія цього непростого часу нікуди не подінеться.

Голос інтуїції дозволить відчути, як саме потрібно вчинити у тій чи іншій непростій ситуації, щоб вийти з неї переможницею. Однак щоб мінімізувати ризики, все ж таки доведеться увійти в режим економії і не смітити грошима.

Жінка-Терези

Терезам прекрасної статі потрібно якнайшвидше позбутися звичок, які руйнують життя. Справа в тому, що у ці сім днів вони будуть максимально руйнівними.

Енергії та сил у жінок-Терезів загалом додасться, але можливостей знайти себе в цьому житті та покращити настрій буде не так багато. Союзна Венера постійно забиратиме у них удачу.

Представницям цього знаку буде дуже складно приймати вірні рішення без шкоди результату та свого авторитету. Найімовірніше, доведеться когось образити, але іншого виходу просто не буде. Це буде дилема.

Жінка-Скорпіон

Жінкам-Скорпіонам потрібно якнайшвидше навчитися прощати оточуючих людей і відпускати минуле. Нині це важливіше у рази через астрологічну обстановку.

Жінок цього знаку чекає на тиждень загострених емоцій, а також важливих справ. Астрологи пояснюють це знаходженням Меркурія у Знаку Овна.

Енергетичної підтримки планет-покровителів може не вистачити для реалізації планів та просування справ у бізнесі та на роботі. Проблеми з Венерою означатимуть появу емоційних проблем.

Жінка-Стрілець

Це буде чудовим початком непростого періоду. Для жінок цього знаку настала зоряна година.

Цього тижня вони будуть часто знаходитися в потрібному місці і в потрібний час. Спіймати успіх вдасться в тому випадку, якщо не квапити події. Астрологи радять детально оцінювати ситуацію, приймати рішення через логіку, а не інтуїцію.

Імпровізація – не найкращий вибір для Стрільців, так само як і підвищені ризики. Цим жінкам потрібно бути дуже обережними, незважаючи на високий рівень удачі.

Жінка-Козеріг

Це не найкращий час для пошуку другої половинки, але це не означає, що в житті цих жінок не може з’явитися хтось приємний. Тиждень буде сповнений дисгармонії.

Навколишні люди втратять дружелюбність, але це не означає, що потрібно відповідати тим самим. Закон тяжіння все ще працює на благо, тому краще не думати ні про що погане. Оптимістичні Козерога прекрасної статі залишаться на плаву.

Жінка-Водолій

Жінок цього знаку можуть не тільки обдурити, а й розпустити про них чутки, що псують репутацію. Астрологи радять уважно стежити за вхідною інформацією, а також не менше відвертатися зі сторонніми людьми.

Можливо, що жінки-Водолії цього тижня частіше зустрічатимуть колишніх і стикатимуться з минулим загалом. Це стане актуально через негативні аспекти, але становище планет в цілому залишиться сприятливим, тому погані думки про минуле не змінять того, що Водолії зараз на коні. Їм вдасться налагодити своє життя.

Жінка-Риби

Рибам прекрасної статі астрологи радять сфокусуватися на зміцненні здоров’я та набутті душевної гармонії. У цьому їм допоможуть вправи Тибету, а також правильне харчування, дотримання режиму.

Настав час змінити своє життя та свої звички. Енергії для досягнення бажаного стане трохи менше, зате негативні аспекти планет буквально розкриють цим жінкам очі на якісь важливі деталі.

Риби зрозуміють те, чого раніше не розуміли, або дізнаються про неприємну правду про якусь людину. Отриману інформацію слід сприймати об’єктивно, без агресії.

You cannot copy content of this page