Жіночий гороскоп на тиждень з 27 лютого до 5 березня

Жінка Овен

На прекрасних Овнів Меркурій вплине дуже негативно. Їхні успіхи можуть звестися до нуля. Особливо це торкнеться сфери кохання. Адже через слабку планету ці дівчата та жінки втратить дар красномовства.

Незважаючи на те, що жодна планета не позначена ретроградним рухом, Овнам все ж таки може захотітися здійснити подорож у минуле, подумки повернутися і виправити деякі помилки. Не варто там надовго затримуватись.

Жінка-Телець

У складних моментах прекрасним Тельцям не варто прислухатися до своєї інтуїції та діяти за натхненням. Зараз точно не час, щоб братися за реалізацію найсміливіших планів.

З іншого боку, не варто відступати під тиском обставин, щоби не втратити успіх. Жінкам цього Знаку вдасться втілити мрію в реальність, якщо вони будуть відповідальними та в міру наполегливими.

Уважність, стриманість та дисциплінованість – найнеобхідніші риси Тельців. На тижні з 27 лютого по 5 березня саме ці риси допоможуть досягти бажаного.

Жінка-Близнюки

Як би сильно вплив Меркурія не схиляв до відпочинку та відходу в тінь з 2 числа, жінкам-Близнюкам слід правильно оцінювати ситуацію.

Зараз немає ретроградних планет, тому навіть труднощі не зможуть зупинити цих жінок, але тільки в тому випадку, якщо вони позбудуться звичок, що позбавляють енергії.

Це не найкращий час для самоаналізу. Поринати в думки про минуле зараз категорично не можна, інакше може початися дуже депресивний період, а погані думки відганяють удачу та красу будь-якої жінки.

Жінка-Рак

Жінкам цього Водного Знаку необхідно пам’ятати про риси характеру, які приваблюють щастя найсильніше. Важливо культивувати їх у собі і намагатися робити себе краще день у день.

Якщо представниці цього Знаку випромінюватимуть силу, впевненість та чарівність, то шанси на успіх у будь-якій сфері життя значно зростуть, незважаючи на слабкість двох основних планет.

Однак астрологи радять прекрасним Ракам поки не витрачати енергію по дрібницях і скептично ставитися до сумнівних пропозицій, які обіцяють успіх. Швидше за все це буде обман.

Жінка-Лев

У Левів прекрасної статі цього тижня, швидше за все, з’являться нові вороги, причому як жіночої, так і чоловічої статі.

Жінкам, народженим під егідою Лева, цього тижня вдасться перемогти свої страхи та комплекси, але тільки якщо вони оточуватимуть себе добрими людьми.

Це не найкращий час для роботи в команді та щирості у відносинах із малознайомими людьми. Астрологи радять не поспішати та не переходити нікому дорогу. Це запорука успіху будь-якої представниці цього Знаку.

Жінка-Діва

Змін на краще чекати поки не варто, особливо з огляду на те, що помічник прекрасних Дів в особі Меркурія максимально сильно ослабне.

Цього тижня жінкам цього знаку бажано робити все спокійно і без суєти. Інакше кар’єра ризикує піти тернистішим шляхом, а перспективи випаруються.

Розглядати будь-яку інформацію бажано через вкрай обережно, щоб уникнути обману. Це допоможе чудово провести тиждень.

Жінка-Терези

Терези прекрасної статі, швидше за все, не зможуть опинитися в потрібному місці і потрібний час, тому чекати дива не варто.

У період слабкості Венери в знаку Овна цим жінкам варто зайнятися не зміцненням позицій на роботі, а відпочинком.

На думку астрологів, Терези очолюють список найкрасивіших людей, але скористатися своєю красою їм буде не дано, адже Меркурій почне ставити палиці в колеса, підтримуючи негатив Венери.

Зараз точно не варто імпровізувати та ризикувати. Бажано виключити великі покупки у другій половині тижня.

Жінка-Скорпіон

Скорпіонам жіночої статі для подолання перешкод необхідно знайти у собі позитив. Цей тиждень буде дуже важким і непередбачуваним, незважаючи на відсутність ретроградних планет.

Надмірна емоційність Скорпіонів зіграє з ними злий жарт, зробивши їх вразливими та позбавленими підтримки оточуючих. Усі почуття загостряться, підвищиться уразливість, конфліктність.

Виправити ситуацію, відволіктися від нав’язливих думок та занепокоєння допоможе робота, улюблене хобі. Рутинні справи не лише допоможуть сфокусуватися на важливому, але й допоможуть утихомирити душевні муки.

Жінка-Стрілець

У життя Стрільців із високою ймовірністю прийдуть зміни. Ці жінки відчують, що світ довкола них починає перетворюватися.

Ослаблений Меркурій — причина, через яку прекрасним Стрільцям рекомендується економити гроші та енергію. Найкраща стратегія для них на цей тиждень — піти зі сцени і приділити час домашнім справам, духовним практикам і перетворенню навколишнього простору. Найкращими ліками від апатії, лінощів, негативу стане усамітнення та хобі.

Жінка-Козеріг

Козерогам прекрасної статі з високою ймовірністю почнуть снитися неприємні сни та кошмари. Таким чином до них спробує достукатися їхня власна підсвідомість.

Завдання жінок-Козерогів – утриматися від спокуси зробити щось ризиковане. Необхідно виявити обережність, щоб не постраждати від чужого обману чи зради.

Жінок-Козерогів чекає складний тиждень у плані кар’єри та освіти. Пам’ять погіршиться, а за нею пропаде й уважність. Однак здатність Козерогів переконувати інших людей нікуди не подінеться.

Жінка-Водолій

Прекрасним Водоліям астрологи радять утриматися від імпульсивних поривів.

Представниць цього Знаку чекає не найпростіший тиждень, адже через слабку Венеру нікуди не впаде сил. На щастя, астрологи повідомляють, що життя Водоліїв поступово увійде до спокійного русла. Проблеми, з якими вони зіткнуться, стануть базою для особистісного зростання в майбутньому.

Жінка-Риби

Практично весь тиждень пройде у спробах подолати негативні емоції. Меркурій намагатиметься показати жінкам-Рибам добре знайомих людей у ​​неприємному світлі.

Не варто вірити інтуїції та неперевіреним фактам щодо подруг та коханого чоловіка. Щоб не впасти в депресію, варто збільшити частоту споживання продуктів, які допомагають боротися з нею.

Рибам прекрасної статі необхідно гнучко реагувати на зміни, щоб у сфері любові збереглася позитивна динаміка. Це час, коли не варто казати щось не подумавши.

You cannot copy content of this page