Жіночий гороскоп на тиждень з 29 травня до 4 червня

Жінка Овен

Овнам вдасться привернути увагу майже всіх чоловіків. Якщо ж щось піде не так. І впевненість у своїй привабливості та харизмі випарується, не варто переживати.

Цього тижня жінкам-Овнам можна розраховувати на значні зміни у багатьох сферах життя. Вони з’являться простір для ініціативи. Успіх буде захований у дрібницях, повідомляють астрологи.

Це зумовлено благотворним та спокійним впливом планет. Неприємності не торкнуться цих жінок, якщо вони будуть радіти дрібницям.

Жінка-Телець

Тtльцям прекрасної статі варто творчо підходити до рутинних справ та любовної сфери. Іноді корисніше поглянути на ситуацію очима дитини, а не зрілої особистості.

Головне завдання Тельців, які перебувають у відносинах, — бути уважнішими до партнера, щоб випадково не зіпсувати з ним стосунки, оскільки їхня значущість цього літа гранично висока.

Нічні світила допоможуть дізнатися про майбутнє, скласти плани на тиждень або навіть на місяць вперед, знайти мотивацію.

Жінка-Близнюки

На початку літа та наприкінці весни жінки-Близнюки опиняться в епіцентрі подій. Якщо суєта і нові можливості не спокушають, можна провести час із сім’єю, дітьми чи друзями, або взяти відпустку та вирушити у подорож.

Протягом тижня цих жінок підживлюватиме позитивний вплив планет. Початок літа підходить для будь-яких справ: як для особистих, так і для робочих.

Якщо хочеться фінансового успіху, доведеться пам’ятати необхідність повної емоційної віддачі. Також бажано уникати контакту з речами, які крадуть жіночу енергетику.

Жінка-Рак

Тиждень виявиться для більшості жінок цього Знаку дуже динамічною та перенасиченою інформацією. Ближче до вихідних можна відчути перевтому від надмірних веселощів, інформаційного шуму, уваги чоловіків.

Дуже важливо стежити за тим, щоб це не вилилося в апатію, агресію, відчуженість чи навіть хвороби. Прекрасним Ракам не можна братися за все поспіль.

Важливо залишатись мотивованими, але не втрачати при цьому голову. Цього тижня астрологи рекомендують жінкам-Ракам більше цікавитись творчою сферою.

Жінка-Лев

Цей період вкрай сприятливий для побудови кар’єри та роботи загалом. Важливо дотримуватися своїх принципів, планувати майбутнє. На серйозні теми краще говорити в легкому ключі, з гумором і позитивом, але ніяк не сарказму.

Не завадить обережність у словах та фінансових питаннях. Що однозначно буде корисно, так це самовдосконалення, активний відпочинок та духовні пошуки.

Жінка-Діва

Дівам нічні світила допоможуть дізнатися про майбутнє. Саме тому корисними стануть ворожіння, а також уміння прислухатися до інтуїції, запам’ятовувати сни та трактувати їх.

Жінкам-Дівам цього тижня протипоказано підвищену відповідальність. Замість серйозної роботи можна за бажання зайнятися чимось захоплюючим: наприклад, творчістю чи пошуком чоловіка мрії, присвятити час романтиці.

За важливі справи можна братися у будь-який день або відкласти їх до наступного тижня. Також астрологи радять прекрасним Дівам більше відпочивати та шукати яскраві враження емоції.

Жінка-Терези

Астрологи відзначають, що вплив планет дозволить Терезам підкорити оточуючих своєю ерудицією та комунікабельністю, а також харизмою та талантами. Зокрема за це варто сказати спасибі Венері та Марсу.

Успіх подарують поїздки, спілкування з близькими, виступи на публіці, контакти з новими людьми. Тиждень сприятливий для вигідних знайомств, пошуку ділових партнерів, душевних розмов.

Ще зірки допоможуть Терезам подолати образу , забувши про все погане. Це вкрай важливо, адже вміння прощати — це не просто хороша навичка, а часом справжнісінький дар згори.

Жінка-Скорпіон

Цим прекрасним жінкам із високою ймовірністю доведеться більше спілкуватися з людьми. Важливо лише навчитися відрізняти поганих людей від добрих.

Нудьгувати цього тижня Скорпіонам буде ніколи. У житті цих жінок з’являтимуться нові можливості. Якщо щось піде не так, астрологи радять не провокувати оточуючих, а набратися терпіння.

Скорпіонам прекрасної статі вдасться блиснути чарівністю, закрутити партнеру голову своєю привабливістю та перевести стосунки на новий рівень.

Жінка-Стрілець

Жінкам-Стрільцям можна сміливо займатися зміцненням здоров’я, підвищенням своєї привабливості. Важливо пам’ятати про те, що потрібно частіше хвалити себе. Адже це сприятливо позначається на енергетиці.

Особливо важливо це для тих, хто з якоїсь причини менше отримуватиме компліментів від оточуючих людей. Жінкам цього Знакам можна сміливо розпочинати цього тижня будь-які нові справи.

Ця відноситься як до роботи, так і до особистих стосунків. Можливі хвилини хвилювання, нав’язливі думки. На вихідних їм знадобиться обачність, уважність, зібраність.

Жінка-Козеріг

У Козерогів прекрасної статі може підвищитися рівень занепокоєння, але проблема буде не в планетах і зірках, а особливостях їх характеру.

Цей тиждень може принести цим жінкам успіхи, якщо ті зможуть підлаштуватися до подій, що стрімко змінюються. Доведеться стати більш комунікабельними, щоб досягти розуміння у спілкуванні з оточуючими, набути популярності у колі однодумців та поваги в сім’ї.

Астрологи вважають, що цього тижня, особливо в першій його половині, не надто вигідно бути скромними.

Жінка-Водолій

Водоліям абсолютно точно не варто ховати від оточуючих свою чарівність, дар переконання, красномовство та грайливу привабливість: швидше за все, саме ці риси зроблять початок літа воістину доленосним.

Ці жінки зможуть розпочати нове життя, здобути успіх у роботі. Астрологи також радять Водоліям бути особливо уважними під час спілкування з близькими.

Це буде прекрасний тиждень для зміцнення стосунків, проведення часу з дітьми чи коханим чоловіком.

Можна сміливо присвячувати час романтиці, пошукам кохання, турботі про рідних, пошукам щастя у будь-якому його прояві .

Жінка-Риби

Рибам вдасться стати щасливішими, але як саме вони цього досягнуть, поки що не відомо. Саме це їм і доведеться з’ясувати, але все ж таки прискорити процес можна.

Вплив посилених планет підніме жінкам-Рибам настрій, допоможе знайти нові джерела натхнення та позитивних емоцій.

Це чудовий період для покупок, активного відпочинку, творчості, обміну досвідом, нових емоцій. Важливо підтримувати у відносинах із близькими нейтральний тон та зробити ставку на духовну гармонію. Все буде так, як захочуть самі Риби.

You cannot copy content of this page