Жіночий гороскоп на тиждень з 30 січня до 5 лютого

Жінка-Овен

Прекрасним Овнам потрібно терміново взяти себе в руки і почати керувати своєю долею, не дозволяючи нікому це робити замість них. У цьому даному жінкам допоможе сила розуму та підсвідомості. Віра відіграє дуже важливу роль у цей період, так само як і оптимізм.

Овнів чекає відмінний період для покращення життя, втілення бажань у життя та реалізація планів. Енергія битиме ключем, але найбільше цих дам надихнуть нові можливості, які з’являтимуться буквально з нізвідки. Астрологи радять запастися хорошим настроєм і вірою у краще.

Жінка-Телець

Тельці прекрасної статі повинні проаналізувати своє життя або хоча його останні місяці та тижні. Особливо важливо це для тих, у кого стало з’являтися багато проблем буквально звідки.

Астрологи пропонують жінкам-Тельцям розраховувати на власні сили та прислухатися до своєї інтуїції. Не варто йти на поводу у людей, які намагаються маніпулювати, викликають почуття провини та думають лише про себе. Здоровий егоїзм допоможе стати щасливішим і нікого при цьому не відштовхнути.

Жінка-Близнюки

Близнюкам прекрасної статі варто присвятити цей тиждень коханню. В принципі, вона відмінно підходить для зміцнення вже наявних відносин, зустрічей із родичами та спілкування з друзями, але якщо у Близнюків немає другої половинки, вони можуть ходити на побачення, фліртувати та знайомитися.

Головне — не робити поспішних висновків і не закохуватися без розуму в першого чоловіка, що попався. Ефективні змови на красу допоможуть подобатися ще більшій кількості людей. Це підніме впевненість Близнюків та допоможе їм не думати про конкуренцію.

Жінка-Рак

Жінкам цього Знаку Зодіаку необхідно розпочати тиждень із вирішення відповідальних доручень та завдань. Також астрологи відзначають важливість дотримання законів карми. Ймовірно, цього тижня Раки прекрасної статі зможуть спокутувати свою провину за минулі помилки.

Якщо робити добрі справи, то Всесвіт не вимагатиме плати за негатив. Створювальна енергетика планет виявиться найбільш підходящою для вирішення складних життєвих проблем, пошуку нових захоплень, прориву вперед та кардинальної перебудови свого життя загалом. Головне — не втрачати контролю над ситуацією.

Жінка-Лев

Левам нічні світила допоможуть позбутися токсичних психологічних прив’язок. Це означає, що жінки цього знаку зможуть стати вільними, спокійними, оптимістичними та успішнішими. Через відсутність ретроградних планет цього тижня жінки-Леви зможуть відчути ще більший підйом сил, мотивації та впевненості у собі.

Настав час діяти, причому швидко і ефективно. Несподівані проблеми якщо й траплятимуться на шляху, то лише на початку тижня. І навіть у цьому випадку Леви зможуть зберегти самовладання та витримку.

Жінка-Діва

Для Дів прекрасної статі на повну силу працюватиме закон тяжіння. Вони матимуть змогу отримати те, про що мріють. Єдине, що варто пам’ятати — це обережність при спілкуванні з сторонніми людьми. Не треба розповідати нікому про свої плани на майбутнє та свої поточні досягнення.

Астрологи рекомендують жінкам-Дівам не довіряти тим людям, хто вже встиг підірвати їхню довіру. Спиратися бажано лише на власні сили. Можна також слухати інтуїцію, що буде корисним у дуже складних та непередбачуваних ситуаціях.

Жінка-Терези

Терезам варто зробити свій будинок місцем сили , щоб, перебуваючи в ньому, можна було швидше відновлювати енергію після важких трудових буднів. Цього тижня нічні світила розташувалися таким чином, що саме рідні стіни будуть приносити Терезам прекрасної статі найбільшу кількість позитивної енергії.

Вдома буде легше думати, краще відпочивати. Період ознаменується активізацією недоброзичливців і заздрісниць, тому сховатися від них у своєму житлі буде найкращим виходом. Не варто приймати за істину неперевірену інформацію, плітки та чутки.

Жінка-Скорпіон

Якщо останнім часом прекрасні Скорпіони стикаються з матеріальними труднощами чи проблемами в особистих відносинах, то саме час змінити підхід та провести роботу над помилками. Сила думки може змінити життя, тому астрологи радять попрацювати над своїм світоглядом та настроєм.

За бажанням жінки-Скорпіони можуть планувати на цей тиждень щось важливе. Період з 30 січня по 5 лютого чудово підійде для особистісного та професійного зростання. Тиждень відмінно підходить для мозкового штурму та нових відкриттів.

Жінка-Стрілець

Стрільцям прекрасної статі майже завжди хочеться змін у житті. Астрологи вважають, що ці сім днів вони до них прийдуть. На наближення змін вказуватимуть п’ять випадкових подій. Позитивний вплив планет допоможе Стрільцям перестати сумніватися у собі.

Якщо потрібно буде швидко зреагувати і прийняти правильне рішення, нічні світила допоможуть це зробити. Вийти переможницями з будь-якої ситуації та не втратити впевненості у собі їм допоможе правильний настрій. Це гарантує настання часу, наповненого динамікою та яскравими подіями.

Жінка-Козеріг

Навколишні люди можуть зіграти дуже важливу роль у житті Козерогів. На жаль, серед них може бути чимало неприємних особистостей. Козероги – одні з найзагадковіших і потайливих Знаків Зодіаку, тому у них є певний захист від токсичних людей.

Вже на початку тижня можуть відбутися важливі зміни на краще. Потрібно лише дивитися в обидва, щоб не пропустити моменту їхнього наступу. У фінансових планетах Козерогів прекрасної статі чекає досить стабільний тиждень. Зірки та планети допоможуть прекрасним Козерогам попрощатися з минулим.

Жінка-Водолій

Водоліям потрібно терміново ознайомитися з практичними порадами про те, як протистояти енергетичним вампірам. Цього тижня очікується підвищена активність цього людей. У цей сприятливий час жінкам-Водоліям не варто втрачати віру у краще.

Важливо продовжувати рухатися до мрії, навіть якщо всім довкола вона здається недосяжною. На особливу увагу заслуговує фінансова сторона життя. Якщо жінки цього знаку давно мріють підвищити дохід, треба виявити активність. Бажано взаємодіяти з людьми без звинувачень та закидів.

Жінка-Риби

Рибам терміново потрібно перестати перебувати в образах, які шкодять енергетиці та приносять невдачі . Потрібно прагнути до гармонії та позитиву. У такому разі цього тижня жінки-Риби зможуть досягти всього, чого захочуть. Не треба йти напролом.

Досягти успіху в справах і не пропустити нічого важливого допоможе правильно складений план дій. Навіть якщо на початку тижня будуть якісь труднощі, ситуація налагодиться до середи. Кохання, справи, робота — все процвітатиме, але тільки в тому випадку, якщо Риби не поспішають і прийматимуть поспішні рішення.

You cannot copy content of this page