Жіночий гороскоп на тиждень з 8 по 14 травня 2023 року: очікується спокійний період

Жіночий гороскоп на тиждень з 8 по 14 травня 2023 року: очікується спокійний період

Жінка Овен

Якщо Овнам, які прекрасні за своєю природою, не щастить у коханні, це не обов’язково пов’язане з вінцем безшлюбності. Астрологи рекомендують представницям цього Вогняного Знака шукати причини у собі. Іноді навіть поверхневий самоаналіз може допомогти виявити основні проблеми та недоробки у сфері відносин.

Жінка-Телець

У прекрасних Тельців цього тижня буде свобода вибору. Вони можуть вирішити призупинити кар’єрні плани або поринути в роботу з повною віддачею.

Цей період ідеально підходить для зміни образу та покращення своєї привабливості. Сприятливий вплив Венери може допомогти жінкам цього знака повернутися до перемог, і це може статися вже на початку тижня. Існує висока ймовірність появи нових можливостей у різних сферах життя.

Жінка-Близнюки

Відпустити минуле є добрим способом досягти щастя в період з 8 по 14 травня. Це дозволить жінкам-Близнюкам залучити удачу до себе. На даний момент Меркурій і Плутон, дві дуже важливі планети для Близнюків, знаходяться в несприятливому становищі. Тому, незважаючи на силу Венери, представницям цього знаку зодіаку варто бути обережними.

Жінка-Рак

Жінкам-Ракам варто припинити відкладати справи на потім, оскільки незавершені справи можуть бути небезпечними. Цього тижня вони зможуть здобути впевненість у собі.

Венера, яка нещодавно перейшла на знак Стрільця, додасть щастя. Творчі проекти, особисте життя та виховання дітей — у цих сферах представниці цього знака матимуть удачу на своєму боці.

Жінка-Лев

Настає період сприяння жінок, які народилися під знаком Лева. Вони відчуватимуть багато удачі та позитиву.

Астрологи рекомендують направити свою енергію та сили у справи по дому та роботі. Вони попереджають, що можливі різкі зміни настрою, які можуть супроводжуватися знервованістю. Через це відносини з партнером, дітьми, сім’єю та колегами можуть тимчасово стати напруженими.

Жінка-Діва

У цей час, у Дів існує висока можливість змінити своє життя і поліпшити свою долю. Астрологи рекомендують цим жінкам уникати конфліктів, оскільки сварки та розбіжності можуть негативно позначитися навіть на найближчих стосунках із подругами чи партнером.

Вирішення суперечок вимагає тонкого та дипломатичного підходу.

Жінка-Терези

Терезам, незважаючи на сильний вплив Венери, рекомендується починати щодня з ранкової зарядки. Це допоможе налаштуватися на успіх та підвищить рівень успіху. Перехід планети на знак Раку впливатиме на Терези протягом усього тижня. Астрологи радять зайнятися своїми особистими справами та надавати підтримку близьким людям.

Жінка-Скорпіон

Скорпіонам жіночої статі рекомендується сміливо розпочинати новий тиждень та приділити її зміні обстановки. Можна підняти собі настрій або вирушити на шопінг.

Якщо ви вже давно мали бажання змінити роботу, то це може бути підходящий час для роздумів у цьому напрямку. Тиждень для жінок-Скорпіонів стане періодом духовного очищення, в якому страхи, сумніви та зневіра відступатимуть.

Це сприятливий період для початку нових справ та довгострокових проектів, оскільки успіх буде на боці Скорпіонів цього тижня. Буде корисно шукати нові захоплення та знайомитись

Жінка-Стрілець

У період з 8 по 14 травня, Стрільцям відкриваються нові та перспективні можливості практично у всіх сферах життя. Сприятливий вплив Венери забезпечить їм достатньо енергії, сили та удачі.

Однак, незважаючи на таке сприятливе становище та підтримку жіночого покровителя, астрологи рекомендують спиратися на здоровий глузд і досвід, а не лише на інтуїцію.

Жінка-Козеріг

Жінкам-Козерогам швидше за все з’явиться бажання поділитися своїми переживаннями та проблемами з кимось. Це позитивний сигнал, що вказує на прагнення очиститись від негативних емоцій. Якщо немає можливості поговорити з кимось, можна розпочати щоденник.

Експерти зазначають, що це сприятливо позначиться на енергетиці.

Жінка-Водолій

Для всіх жінок-Водоліїв, які прагнуть зосередитися на своїх справах, цей час підвищуватиме їхню мотивацію та приноситиме більше удачі. Перебуваючи в Раку, Венера бажає, щоб представниці цього Знаку діяли з ніжністю та гармонією як самі із собою, так і з оточуючими.

Зараз не найкращий час для подолання перешкод на шляху до досягнення цілей шляхом наступу на голови інших людей. Інакше тиждень може стати досить напруженим.

Жінка-Риби

Рибам слід відновитися від негативних емоцій цього тижня, щоб поглинати якнайбільше позитивної енергії Венери. Планети підштовхуватимуть жінок цього Знака до важливих дій. Ідеї, плани та задуми вже можна починати втілювати в життя.

Настрій Риб буде піднятий, а їхня продуктивність буде на високому рівні.

You cannot copy content of this page