Життя в достатку: чотири знаки Зодіаку у травні відіграються за минулі невдачі

Астролог обіцяють білу смугу чотирьом представникам зодіакального кола.

Експерти в області астрології стверджують, що у представників одразу чотирьох знаків Зодіаку у травні 2023 року буде шанс відігратися за минулі переживання та невдачі. Ці люди, за її словами, зможуть налагодити нове життя в гармоні та достатку.

Овен

Цей знак вміє долати перешкоди. Цілий місяць ви будете на низькому старті і теоретично готові кинутися в бій, але відчувалося, що сили не дуже вистачає. Після 28-го вона з’являться. А поки що краще себе трохи пригальмовувати – особливо до 8 травня, поки не закінчиться коридор затемнень.

Телець

Травень, звісно, ваш місяць. І хоча він може початися з певної напруги у партнерській сфері – з коханою людиною, чоловіком, бізнес-партнером, – можливості він теж дарує чудові. І насамперед у тій же любовній, романтичній, партнерській темі.

Близнюки

Для Вас травень продовжує неоднозначний фінал квітня. Зовнішніх радощів та успіхів може бути небагато. Меркурій, ваш управитель, ретроградний до середини місяця і схиляє до усамітнення. До того щоб поміркувати над життям, спокійно зайнятися собою, нікуди не поспішати. І це подарує дуже значущі результати.

Риби

Все чудово складатиметься і в Риб. Представники цього сузір’я зможуть позбавитися токсичних людей в оточенні.

You cannot copy content of this page