Життєві історії
Живемо у мене, але чоловік вирішив витрачати наші гроші на ремонт у своїй квартирі. Заперечила – заговорив про розлучення, нормально?

Після узаконення стосунків я покликала чоловіка жити до себе в квартиру. У нього є своє житло, але менших розмірів. Ми навіть не роздумували над тим, де будемо жити. Моя простора трикімнатна квартира знаходиться в центрі міста і до роботи нам звідси дуже близько. А його двокімнатна «не першої свіжості» і знаходиться вона на іншому кінці міста. Чоловік запропонував, щоб житло не простоювало, зробити там косметичний ремонт і здавати її в оренду. Гроші зайвими не бувають, тому я погодилася. За кілька тижнів ми переклеїли шпалери, поміняли трохи меблі. Все це було зроблено на весільні гроші. Ми розраховували, що наші вкладення виправдають себе.

Квартиранти знайшлися відразу. Молода сім’я швидко прижилася в квартирі чоловіка. Чоловік тільки ходив в кінці місяця до них знімати показники лічильників і забирати орендну плату. Але пройшло чотири місяці, на молодят почали скаржитися сусіди і виказувати це все чоловікові. Ми кілька разів попереджали порушників порядку, що можемо їх виселити, але слова на них не діяли. З такою поведінкою чоловік миритися не хотів і вже через місяць пішов виселяти їх. Хлопець і дівчина влаштували протест, що «бачте їх не попередили за два тижні». На наступний день все-таки зібрали речі і з’їхали. Але після себе вони залишили справжній погром – всі меблі поламані, холодильник і мікрохвильова піч не працюють, шпалери внизу обдерті. Чим можна було займатися, щоб довести квартиру до такого стану? Ще й чимось дивним пахло, що ми досі не можемо вивести цей запах. Коли чоловік брав квартиру, він став обурюватися і вимагати компенсацію. А нахабні квартиранти все зіпхнули на те, що їх з незрозумілих причин виселяють і ні за що платити вони не збираються.

Кілька днів ми були повністю  розгулені і не знали, що тепер робити. Чоловік запропонував наші спільні відкладені гроші, які ми відкладали на покупку машини, витратити на капітальний ремонт його двокімнатки. Мене це дуже розізлило. Значить, півроку ми відкладали гроші, можна сказати, не доїдали і не допивали, а тепер знову вбухати їх в його квартиру, щоб нові мешканці повторили долю попередників? Ні. Чомусь в моїй квартирі чоловік не пропонує зробити ремонт, хоча він би нам не завадив. А його житло ми будемо латати вже вдруге і незрозуміло чи надовго. Щось тут точно не чисто. Може він хоче взагалі розлучитися зі мною і переїхати назад в свою квартиру? Останнім часом між нами наче чорна кішка пробігла. Ми часто сваримося через дрібниці і можемо не говорити один з одним цілими днями. Як мені поступити?

Фото ілюстративне.

You cannot copy content of this page