Без рубрики
Зірка «Дизель Шоу» показала, як вона виглядає після ДТП з Поплавською: Приховувати більше немає сил

Ще одна зірка проекту «Дизель шоу» повернулася до роботи після жахливої ​​ДТП, яке забрало життя Марини Поплавської

Днями Вікторія Булітко, яка разом з іншими акторами шоу постраждала в страшному ДТП під Києвом 21 жовтня, вперше після того, що сталося повернулася до роботи. Вона знялася в програмі «Дизель РАНОК» разом зі своїми колегами Олександром бережку і Євгеном Гашенко. повідомляє politeka.net

Про це повідомляється на офіційній сторінці проекту в Instagram.

«На цьому тижні ще одна актриса« Дизель шоу »повертається в кадр. Вікторія Булітко знайшла в собі сили і знялася в програмі «Дизель РАНОК». Разом з партнерами — Олександром бережку і Євген Гашенко, які все ще спираються на милиці, вони видадуть порцію свіжих новин, які наближають вихідні «, — йдеться в публікації.

Шанувальники підтримали повернення актриси.

«Ось бачите? Дизель шоу не втратили свої фарби!) Вони вже майже одужали!) »,« Не знаю як і висловитися. Прийміть мої співчуття, бажаю якнайшвидшого одужання Вам. Вікторія Булітко ЛЮБЛЮ ВАС приховувати більше сил немає »,« Шкода Марину Поплавський »,« Даремно дали Марині номер на марафоні «6666» це ж число диявола »,« Життя триває!

Все що було забудеться, хто пішов від нас будемо пам’ятати »,« Важко прийти в себе після таких прикростей, нехай у нас всіх все буде добре, чекаємо вас! »,« І ми вас любимо !!!!! Будь ласка скоріше одужуйте! І нехай ваші очі знову заблищать. Сьогодні ви були дуже сумні в ефірі », — писали українці в коментарях.

Варто зазначити, що у фатальному ДТП з Поплавську Вікторія Булітко отримала численні забої.

Раніше повідомлялося, що в мережі з’явився останній випуск «Дизель Шоу», де шанувальники ще можуть побачити Марину Поплавський, яка загинула в ДТП 20 жовтня.

Зовсім недавно в ефір вийшов один з останніх концертів шоу, де в кількох гумористичних номерах ще модно побачити улюблену актрису.

Шанувальники вже звернули увагу на жахливе збіг в одному з останніх скетчів.

Так, в одній зі сценок Поплавської можна було помітити з «числом звіра» на грудях. Примітно, що це стало причиною бурхливого обговорення з боку користувачів. У номері про марафоні корупціонерів вона вийшла на сцену з табличкою «6666» на грудях.

facebook