Зірки пророкують темні часи 3 знакам зодіаку з 7 по 15 липня 2023 року

Зірки пророкують темні часи 3 знакам зодіаку з 7 по 15 липня 2023 року.

Астрологи передбачили, від кого взагалі відвернеться успіх у липні 2023 року.

Астрологи передбачили, які знаки зодіакального кола зазнають труднощів у липні 2023 року. Темні часи обрушаться на представників одразу трьох сузір’їв, а чорна смуга нагряне в їхнє життя. Планети в цей період будуть перебувати у напруженому аспекті, яких сформулює негативну подійність.

Найближчими днями липня 2023 року у чорну смугу можуть потрапити Близнюки. Астрологи пророкують, у них будуть ймовірні серйозні проблеми з грошима. До того ж, партнери в цей момент не зможуть або не захочуть надати матеріальну допомогу. Зірки радять у цей період переосмислити своє ставлення до матеріальних цінностей та шукати нові джерела заробітку.

Неприємності можуть торкнутися будь-якої запланованої поїздки Тельців. Також можливі серйозні суперечки з близькими людьми на філософську чи моральну тему. Знавці зірок наполегливо рекомендують не виїжджати до інших міст із читанням лекцій та взагалі починати викладати. Є ризик виникнення проблем із вступом до вишу або виданням книги.

Можуть також потрапити в невдачі у цей період і Риби. Не виключено, що в цей період їм доведеться обирати між друзями та коханим. Астрологи також попереджають, ймовірна нерозділене закоханість в людину, до якої володарі знака давно ставилися по-дружньому. Фахівці зі зірок не рекомендують здійснювати в цей час, оскільки плани можуть зриватися.

You cannot copy content of this page