Зірки прирекли ці 3 знаки на кармічні випробування долі у жовтні 2023 року.

Зірки прирекли ці 3 знаки на кармічні випробування долі у жовтні 2023 року.

Астрологи передбачили представникам цих сузір’їв початок чорної смуги

У жовтні 2023 року, під впливом переміщень планет та коридору затемнень, деякі знаки Зодіаку можуть зіткнутися з труднощами у досягненні своїх цілей. Цього місяця активною планетою буде Ліліт, яка попереджає нас про те, що не завжди істина та справедливість бувають на нашому боці.

Взаємодія Венери з Ураном може принести розчарування та помилки. Розглянемо докладніше, які знаки

Зодіаку виявляться під ударом:

Жовтень 2023 року вимагатиме від Тельців терпіння та обачності, особливо в особистих стосунках. Енергія

Венери та Ліліт може ввести вас в оману, змусивши вступити у невідповідні чи навіть токсичні стосунки.

Будьте уважні, щоб не допустити помилок, які можуть залишити відбиток у вашому житті.

Часто впевнені у своєму бездоганному успіху Леви, але цей місяць може піднести низку несподіваних сюрпризів. Вплив Ліліт може відчуватися як постійні перешкоди та труднощі. Однак, стикаючись з труднощами, ви можете винести з них уроки, які допоможуть вам у майбутньому.

Венера в знаку Девможе дарувати вам відчуття, що щось чарівне готове статися, але присутність Ліліт порушує цю гармонію, висвічуючи всі недоліки та неприємності.

Ви можете зіткнутися з конфліктами у відносинах або навіть почати сумніватися у своїх давніх переконаннях та цілях. Але це також час для того, щоб звільнитися від застарілих ідей та розпочати щось нове.

Для всіх цих знаків жовтень буде періодом переосмислення та прийняття важливих рішень. Але пам’ятайте, що кожне випробування — це ще один крок на шляху особистого зростання.

You cannot copy content of this page