Зміна епохи Плутона 23 березня: що чекає знаки Зодіаку в найближчі двадцять років

Овен

У житті Овнів перші помітні зміни почнуть відбуватися досить швидко. Швидше за все, вони торкнуться насамперед інтелектуальної сфери.

Люди даного знаку Зодіаку швидко зрозуміють, що йшли весь цей час неправильним шляхом. Якщо це так, важливо почати діяти негайно.

Астрологи радять не сидіти без діла, а шукати нові захоплення та загалом бути активними. Овни за перші кілька років перебування Плутона у Водолії стануть набагато мудрішими.

Телець

Тельці зможуть уже у 2023 році почати порятунок від того, що їм не потрібно. Йдеться про страхи, сумніви, шкідливі звички, прихильність до токсичних людей.

Для того, щоб змінити своє життя та життя своїх близьких на краще, Тельцям доведеться прийняти свої страхи, ставши більш відкритими та сміливими.

Можливо, доведеться ухвалювати сміливі рішення. Боятися цього точно не варто.

Астрологи радять звертатися по допомогу до близьких, прислухаючись до їхніх рекомендацій.

Близнюки

У період з 2023 по 2043 Близнюки будуть відчувати деякі проблеми, але зрештою вони призведуть до чогось хорошого.

Люди даного знаку знайдуть вирішення найважливіших проблем і знайдуть свободу думки, почуттів, емоцій.

У всесвітньому перетворенні Близнюки гратимуть далеко не останню роль. Їхнє кармічне завдання на найближчі двадцять років — підтримання оптимізму на планеті Земля.

Це буде складний час, коли людству доведеться приймати непрості рішення.

Рак

Ракам Плутон допоможе покращити сімейні справи. Усім одиноким Ракам планета почне допомагати у пошуках другої половинки.

Плутон у Водолії намагатиметься виправити проблеми, пов’язані з непорозумінням між народами та різними групами людей.

Завдання Раків тут вкрай просте — не дати оточуючим розпочати війну та розв’язати конфлікти на порожньому місці. Народжені під керівництвом цього Знака набудуть миротворчого статусу.

Лев

Головне завдання Левів у ці двадцять років — надання допомоги людству у боротьбі зі стереотипним мисленням. Левам треба бути дипломатичними, товариськими та веселими.

Астрологи вважають, що Плутон зробить Левів центральними постатями у деяких важливих аспектах життя, наділивши цих людей гострим розумом та фантазією.

Це вішає на Левів величезну відповідальність, але вони мають із нею впоратися.

Діва

У Дів на початку цього двадцятирічного періоду зміниться ставлення до себе. Далі вони знайдуть мотивацію до великих звершень.

Якщо у вас з’явиться бажання зробити світ кращим, потрібно буде почати діяти негайно. Дівам потрібно волати до порядності оточуючих, до доброти та чесності.

Друзі та знайомі будуть брати з них приклад, тому краще не брехати і залишатися скромними.

Терези

А ось Терезів Плутон може зробити злегка зарозумілими. Усі свої особисті перемоги до 2043 року краще не виносити на загальний огляд.

Терези є досить скромними людьми, тому з будь-якими позивами пустити комусь пил в очі вони впораються без особливих зусиль.

У плані розвитку для Терезів будуть відчинені всі двері. Вони самі мають право вибирати, ким їм бути і чого прагнути в цьому житті.

Скорпіон

Для того, щоб навколо Скорпіонів формувалися лише добрі події, їм необхідно в період перебування Плутона у Знаку Водолія довше залишатися оптимістами.

Звісно, ​​за двадцять років буде чимало ситуацій, у яких зберігатиме позитивний настрій, буде чимало, однак потрібно як мінімум намагатися виходити з цього стану якнайшвидше.

Так Скорпіони зберігатимуть чистоту розуму та об’єктивність у світовідчутті.

Стрілець

Найгірший ворог Стрільців у будь-який час — боягузтво. З 2023 по 2043 рік це буде ще більш актуальним, оскільки Плутон вимагає від нас руху вперед.

Стрільцям буде простіше дотримуватися своїх принципів і нести у світ щось важливе. Всесвіт сам внесе корективи в їхнє життя і направить потрібним шляхом.

Найголовніше — не докоряти долі, слідуючи тому напрямку, який вона ставитиме. Не виключено. що цей напрямок періодично змінюватиметься.

Козеріг

Козерогам слід пам’ятати, що на початку руху Плутона знаком Водолія їм не можна бути надмірно серйозними, адже серйозність — останній притулок звичайності.

Якщо ставитись до життя трохи простіше, можна привернути більше позитивної уваги з боку оточуючих. Цим людям потрібен буде новий погляд на життя.

Астрологи радять у ці двадцять років періодично шукати для себе щось нове та цікаве. Тільки так можна буде залишитись на плаву.

Водолій

Водоліям потрібна сміливість і цілеспрямованість, причому вже з перших днів перебування Плутона в їхньому Знаку.

Виявивши м’якість там, де необхідна рішучість, Водолії ризикують відкинути на невизначений період свої тріумфи у коханні та справах.

У період перебування найдальшої планети у Водолії важливо не пасувати перед труднощами.

Можна брати паузу, але точно не говорити собі щось на кшталт: «Я зовсім не придатна для цього». Водолії можуть стати тими, ким мріють.

Риби

Найголовніше завдання Плутона за ці двадцять років дати Рибам зрозуміти, що доля — не справа випадку, а результат вибору.

Швидше за все, планета почне зіштовхувати Риб зі складними дилемами, щоб показати цим людям, що вони можуть вибирати той шлях, який їм подобається найбільше.

Все впирається лише у впевненість та світогляд. Плутон допоможе Рибам спалити всі мости, які їм більше не потрібні.

You cannot copy content of this page