Поради
Зміна прізвища впливає на долю жінки: карма і доленосні події

Нумерологія дати нapoдження має доленосний характер, оскільки числові вібрації дати нapoдження визначають можливості і призначення людини. Джерело

Вібрація дати нapoдження, імені, по батькові і прізвища вираховується шляхом послідовного підсумовування чисел дня, місяця і року нapoдження і приведення їх до єдиної цифри.

Отримане число відповідає таким важливим елементам особистості, як переваги, недоліки, призначення, життєві цілі, карма, доленосні та важливі події людини.

Коли батьки називають дитину при нapoдженні, це важлива процедура. Так як правильно підібране ім’я, дає перевага в тому, що якщо ім’я співзвучне прізвище та дату нapoдження дитини.

Його доля буде більш успішною, ніж у тих, кого батьки невдало назвали, що не сходиться з долею дитини. І у такої дитини буде багато перешкод, так як ім’я не допомагає дитині, а навпаки.

Коли жінка змінює прізвище при вступі шлюб, цим самим вона вносить зміни у свою долю. Жінка поділяє з чоловіком карму його роду, змішуючи свою карму з кармою роду чоловіка.

Читайте також: – Закохався в дружину свого сина

Примітно, що не завжди це позначається позитивно на долі жінки. Так як прізвище не поєдналася з датою нapoдження вібрацій, або є пристойний кармічний вантаж роду чоловіка.

А буває навпаки – що жінка може покращити свою долю, змінивши прізвище.

Кожне прізвище має свій егрегор, а відповідно карму як хорошу, так і погану. Прізвище має співзвуччя з вібраціями дати нapoдження людини.

Тому іноді буває, що вібрації прізвища мають дуже багато впливів, починаючи з нумерологічного і астрального коду, до карми і напрацювань роду.

Коли людина сама вирішила змінити своє прізвище або ім’я, вона може таким чином внести сильну корекцію в долю, але якщо вибір невдалий і не стикується гармонійно з датою нapoдження, то доля може піднести неприємні сюрпризи і погіршити долю людини.

facebook