Знаки яким Зірки обіцяють гроші і везіння вже до кінця травня

Телець

Вам потрібно викинути зіпсоване та марне зі свого життя. Що пробуджує ваш творчий потенціал та підштовхує вперед? Що привернуло вашу увагу останнім часом?

Настав час вирішити, яким шляхом ви хочете піти. У кожного є свої плюси та мінуси, тому краще вибрати найбільш комфортний варіант, який змусить вас полюбити плюси та допоможе обійти мінуси.

Ви можете вирватися з цієї уявної петлі нескінченності, якщо просто навчитеся вірити, що ви в безпеці, будете чесні та відкриті, що б ви не робили.

Рак

Щоб сяяти, вам потрібна команда, з якою приємно працювати. Якщо ви – єдиний гравець, а решта лише йде по вашій колії – це справедливо? Думайте про тих, хто поруч, оточуйте себе однодумцями та людьми з такою самою метою, що й у вас.

Хвилі змін чекають на вас, інтуїція підкаже вам правильні кроки вперед. Можливо, те, що привело вас у цю подорож — це лише відправна точка? Попереду багато чудес, шукайте найкращу компанію, з якою можна їх поділити. Дозвольте бути улюбленими з усіма недоліками і просто будьте собою, незважаючи ні на що.

Риби

Поставте собі питання, на які боїтеся відповісти. Ось де справжнє зростання. Якби ви були танцем, якими були б ваші фірмові рухи? А тепер підійдіть до дзеркала та виконайте їх. Неважливо, добре у вас виходить чи ні, важливо те, як ви почуваєтеся при цьому!

Дозвольте бути вільними, простим жестом розігрування перед дзеркалом приймати незручні рішення і творчо підходити до них. Ваша сцена готується, продовжуйте практикуватись. Віра в успіх стане для вас головною темою.

You cannot copy content of this page