Знаки зодіаку лідери: кому по гороскопу роботодавці готові платити більше

Знаки зодіаку лідери: кому по гороскопу роботодавці готові платити більше

Деякі знаки зодіаку найбільше наділені лідерськими здібностями. Відповідно їм частіше пропонують високі посади, за які платять більше, ніж рядовим співробітникам.

Талановиті комунікатори Близнюки з планетою-управителем Меркурій у першому чи третьому будинку, а також у знаку Терезів чи сьомому домі зможуть дуже грамотно обґрунтувати своє підвищення, провести якісний аналіз власних досягнень та домовитися про просування кар’єрними сходами та збільшення зарплати. Близнюки ще з дитинства проявляють свої лідерські якості.

Стрільці готові працювати на результат і ділитися своїми знаннями, тому, наймаючи їх, керівництво компанії точно не помилиться. Проте, велике значення для них має збіг цінностей з керівництвом.

Овни та Скорпіони з сильною позицією Марса в натальній карті також дуже активні, енергійні, здатні привести свою команду до успіху, показати добрі результати у політиці. І їх активність часто винагороджується, невичерпне джерело енергії помічають не тільки колеги, а й керівники, тому підвищують їх частіше за інших на роботі.

You cannot copy content of this page