Знаки зодіаку, на які чекають доленосні зміни в особистому житті з 8 серпня

Зустріч ретроградної Венери з Чорним Місяцем поставить одразу кількох представників зодіакального кола перед доленосним вибором у стосунках.

Венера – володарка кохання та фінансів. З кінця липня вона рухається у неправильному напрямку, а 8 серпня ще й вступає у небезпечну взаємодію з Ліліт. Далі, 9 серпня, найромантичніша планета починає конфліктувати з Ураном. Ці аспекти відбуваються один за одним, ставлячи знаки зодіаку в незручні ситуації та змушуючи робити доленосний вибір.

Причому зміни в житті так чи інакше відчує кожен представник зодіакального кола. Стане складно спілкуватися з оточуючими, подружжя потопатиме в сварках і непорозуміння, а фінанси почнуть витікати крізь пальці. Якщо ви тільки плануєте піти на перше побачення, ваш потенційний партнер може неприємно здивувати.

Також люди виявлятимуть зайву потяг до задоволень. Причому насамперед під ударом виявляться ті, для кого раніше сімейні цінності були понад над усе. Будьте обережні на роботі: нешкідливий флірт у ці дні може перерости в розпусний зв’язок, який негативно вплине на вашу кар’єру.

Але хто ж із знаків зодіаку опинився у найбільшій залежності від Венери та її неприємних аспектів? Кому доведеться робити доленосний вибір, іноді жертвуючи найдорожчим?

Телець

Люди цього знаку відчуватимуть неймовірний рівень емпатії стосовно оточуючих. Друга половинка цього знака приємно здивується змінам у стосунках із Тельцем. А ось колеги не поділять душевність цього знаку.

Тельці опиняться перед вибором, кому краще догодити, і якщо вони довго міркуватимуть, то можуть початися конфлікти у сім’ї. Також може дати збій здоров’я через сильні переживання. Ми вам радимо в будь-якій ситуації залишатися самим собою, то ви вийдете переможцем, що б не трапилося.

Скорпіон

Зазвичай, представник цього знаку стає винуватцем незручних ситуацій, у які потрапляє його оточення, але Чорний Місяць вирішив пожартувати — і тепер Скорпіон опиниться перед складним вибором. Швидше за все, спливе якась стара інформація, яка ганьбить репутацію Скорпіона.

Представнику знаку або доведеться викручуватись, що він вміє робити майстерно, або погоджуватися з усім і пожинати плоди своїх дій. Здавалося б, вибір очевидний, але хочемо нагадати, що якщо інформація з’явилася один раз, то новий обман може розкритися.

Водолій

Наївний Водолій опиниться у повній владі Ліліт. Людина цього знаку захоче урізноманітнити своє життя і завести приємні знайомства, які ні до чого не зобов’язують. У цьому полягає головний вибір Водолія.

Якщо він піде на поводу у своїх бажань, то отримає швидкоплинне задоволення і ризикує мати проблеми. Навіть вільні від сімейних зав’язків Водолії не виграють, якщо почнуть інтрижку на роботі або заведуть роман з малознайомою людиною.

You cannot copy content of this page