Знаки Зодіаку, на яких чекає успіх у січні 2023 року

У січні сприятливою стане енергетика Венери, а також відразу три планети позбавляться ретроградності: Марс, Меркурій та Уран.

На основі цих фактів астрологи склали список Знаків, яким удача посміхатиметься у всіх сферах життя.

Козеріг

Козерогам надають підтримку всі чотири згадані вище планети. Це означає, що найудачливішими людьми будуть саме вони.

З перших днів січня вони отримають енергію від Венери у Водолії, потім зарядяться мотивацією від Марса з 12 січня, а далі наберуть чинності і Меркурій з Ураном.

Січень для представників цього Знаку виявиться найсприятливішим місяцем у першій половині року.

Нічні світила допоможуть Козерогам знайти нових друзів, товаришів. Також цей місяць стане вдалим для любовних знайомств. Козероги будуть дуже привабливими для протилежної статі.

Водолій

Водоліям, як і Козерогам, допомагатимуть усі чотири планети, але трохи меншою мірою. Найбільший ефект матиме Уран, який перестане бути ретроградним 22 числа.

З 22 січня Водоліїв чекатимуть численні приємні зміни у всіх сферах життя. Дана планета спровокує безліч приємних переворотів, а також допоможе Водоліям перетворитися зовні та внутрішньо.

Цим людям вдасться зробити справжню революцію у справах та роботі, творчості. Найголовніше, що в січні підуть геть усі переживання, тому розвиватись стане простіше.

Інтелектуальна активність Водоліїв теж буде на найвищому рівні. Ці люди зможуть швидко приймати важливі рішення. Їхня інтуїція вийде на зовсім новий. Недосяжний для людей інших знаків рівень.

You cannot copy content of this page