Знаки Зодіаку у чиєму житті найближчими днями емоцій вистачить на десятьох

Травень радує нас не лише квітучими рослинами та літньою погодою.

Відразу чотирьом знакам Зодіаку дні з 7 по 9 травня запам’ятаються бурхливими подіями.

ТЕЛЕЦЬ. У вашому знаку зараз багато планет, і ви особливо можете відчувати на собі цю потужну енергію. Не давайте їй збивати себе з ніг, не намагайтеся встигнути все й відразу: плануйте і обов’язково виділяйте час на відпочинок. При цьому будьте готові до несподіванок у поїздках та документах, тому за цими двома пунктами будьте уважнішими.

БЛИЗНЮКИ. Не засиджуйтеся вдома, проведіть неділю активно та в компанії! Будьте обережні з великою кількістю їжі. У стосунках у ці дні ви можете бути особливо чутливими. Що більше тепла ви віддасте другій половинці, то більше отримаєте у відповідь.

СТРІЛЕЦЬ. 7 та 8 травня Місяць пробуде у вашому знаку. Градус вашої емоційності підвищується! Накривайте на стіл, кличте до себе гостей, відпочивайте! Але не забувайте про почуття міри у всьому. Може з’явитися спокуса прикрасити дійсність або розлютитися на рівному місці. З позитивного — самотні Стрільці можуть нарешті отримати приємне знайомство.

РИБИ. З одного боку, енергії у вас зараз хоч греблю гати, а з іншого – хочеться направити її не в роботу, а на відпочинок. Якщо вибираєте другий – проводьте час активно і з максимальною користю. Реально оцінюйте обставини, що склалися, будьте чесні з оточуючими і з самими собою, не перебувайте в ілюзіях.

Фото Олександри К.

You cannot copy content of this page