Знаки Зодіаку, які можуть повернутися до колишніх партнерів у 2023 році

Представники цих знаків Зодіаку сподіваються, що люди з часом можуть змінитися, тому готові дати своїм колишнім коханим другий шанс.

Близнюки

У любовній сфері Близнюків чекає безліч різноманітних подій. Однак астролог каже, що до середини літа 2023 року вони, швидше за все, залишаться самотніми.

Близнюкам захочеться відпочити від стосунків і побути на самоті. Однак у липні представник знаку Близнюки може абсолютно випадково зустріти колишню половинку, і почуття спалахнуть знову.

Представникам цього знаку властива певна подвійність, тому не дивно, що вони знову захочуть пережити почуття, що залишилися в минулому.

Якщо ви будуєте стосунки на основі взаємної довіри, є велика ймовірність, що цього разу союз буде дійсно міцним.

Лев

Ретроградна Венера перебуватиме у Леві з 23 липня по 3 вересня 2023 року. Саме ця планета може допомогти відродити почуття, що залишилися в минулому.

Перед тим, як повернути колишню половинку, представники цього сузір’я все добре проаналізують, зваживши всі «за» і «проти».

І тільки тоді Леви зрозуміють, що почуття нікуди не зникли і до повного щастя їм потрібна лише споріднена душа.

Представники цього знаку часто бачать в своїх партнерах себе, тому не дивно, що їм важко прощатися з колишніми коханими.

Крім того, останнім часом Леви всіма силами намагаються досягти стабільності та рівноваги. Довгі стосунки – це саме те, чого не вистачало цьому знаку Зодіаку.

You cannot copy content of this page