Знаки зодіаку, які побачать віщий сон у ніч на 13 листопада, Молодий Місяць саме для побачення майбутнього

Місяць у Скорпіоні подарує обраним представникам гороскопу унікальний шанс зазирнути у своє майбутнє та уникнути фатальних помилок.

У другому осінньому місяці нічне світило народиться у сузір’ї Скорпіона. Тільки обрані представники гороскопу зможуть отримати послання від Вищих сил та розпочати життя з чистого аркуша.

Скорпіон – найзагадковіший представник гороскопу. З одного боку, він обожнює прямолінійність і намагається кожного вивести на чисту воду, але з іншого — саме цей знак обплутує «павутиною брехні» всіх, якщо це піде йому на користь.

Нічне світило 13 листопада народиться в сузір’ї Скорпіона, і відразу у кількох представників гороскопу вдасться відкрити найголовніший секрет: дізнатися, які сюрпризи для них приготували Вищі сили.

Відразу три знаки зодіаку побачать віщий сон. Щоправда, Скорпіон не дозволить отримати чіткої інструкції до дії уві сні, доведеться попітніти, розгадуючи «таємні знаки» Всесвіту. Наш прогноз лише дасть орієнтир: чи варто взагалі звертати увагу на сновидіння і яку сферу життя він впливає найбільше.

Близнюки

Людям цього знака не потрібне тлумачення сновидінь. Вони й самі чудово розуміють «посилання від Всесвіту». У Молодий місяць 13 листопада Близнюки, швидше за все, побачать людей, які будуть корисні їм у найближчому майбутньому.

Намагайтеся запам’ятовувати обличчя оточуючих, навіть якщо ви з ними не контактували у сновидінні. Напевно, ця людина може бути корисною в реальному світі. Також непогано запам’ятовуватиме розмови, які ви чули уві сні. Тільки не варто розуміти мову буквально: Скорпіон обожнює метафори та загадки.

Рак

Раки вкрай сприйнятливі до Молодика, особливо коли нічне світило перетворюється на таке сильне сузір’я, як Скорпіон. Засинаючи увечері 13 листопада, попросіть у Місяця показати вам ваше майбутнє. Можете поставити питання безпосередньо, склавши його так, щоб можна було відповісти: так чи ні.

Якщо, прокинувшись, ви не відчуваєте страху та тривоги, то, швидше за все, у ваше життя увійде удача. У цей Молодий місяць, якщо ви не робили конкретного запиту, сни стосуватимуться особистих стосунків. Будьте обережні, якщо посварилися в «царстві Морфея» з другою половинкою: проблеми в коханні можуть спіткати і наяву.

Терези

У Молодий місяць через сновидіння ви отримаєте попередження. Ваше найближче майбутнє буде дуже насиченим щодо подій. У деяких ситуаціях ви можете зробити необачно.

Щоб не помилитися, потрібно запам’ятати моменти сновидіння з 13 на 14 листопада. До речі, Всесвіт не намагається заплутати вас: вам можна сприймати сон буквально. Не дивуйтеся потім, якщо відчуватимете ефект дежавю.

You cannot copy content of this page