Знаки зодіаку, які ризикують спровокувати серйозний конфлікт із 17 листопада

Комусь із представників гороскопу слід бути гранично обережними та тактовними в день переходу нашого світила в «агресивне» сузір’я.

Після місяця слабкого Сонця, яким воно було у Терезах, навіть такий знак, як Скорпіон, може виявитися подарунком долі. Всім добре відомо, що Скорпіонів не люблять. Найчастіше не люблять ті, хто вважає за краще нападати першим або не має сил їм протистояти.

Скорпіон для Сонця — дружній знак, а отже, життєвих сил та енергії стане набагато більшим. З’явиться бажання активно займатися справами, вирішувати проблеми, виявляти ініціативу.

Щоправда, з легким відтінком егоїзму та тиску на незгодних. Це такий місяць, коли цілі починають виправдовувати кошти, а способи вирішення проблем далекі від шляхетних.

Але Скорпіон — найздатніший до трансформації та змін знак. Тому якщо у вас є бажання щось виправити або розвинути в собі, прийняти нові правила, змінити підхід і принципи, позбавитися чогось, то кращого місяця не знайти.

Не забувайте, що сам день переходу Сонця зі знака на знак відноситься до списку великих перешкод та поразок. Тому 17 листопада стане днем гострих конфліктів та високого ризику, несприятливим для початку важливих справ.

Яким буде листопад-грудень для всіх висхідних знаків зодіаку?

Овен

Овнам слід бути особливо обережними і не кидатися окресливши голову в пекло. Можливі травми або небезпечні ситуації, які навмисно виникають, щоб випробувати вас на стійкість та міцність.

Телець

Тельці поринуть у вир пристрасті. Взаємне кохання принесе для земного знака неземне задоволення, а нерозділене почуття — спалахи підозрілості та ревнощів. Немає нічого небезпечнішого за ображену і скривджену жінку.

Близнюки

Близнюки не тільки мають протиотруту від укусів Скорпіона, але й можуть дати відсіч будь-якому недоброзичливцю, який заманює їх у свої тенета. Ваш розум і кмітливість якщо не переможуть, то допоможуть перехитрити будь-кого.

Рак

Творчий підхід у вирішенні абсолютно будь-яких проблем виявиться більш доречним та ефективним.

Лев

Леви можуть знищувати самі себе, дратуючи і злившись на оточуючих. Зараз справді мало приводів для того, щоб бути всім задоволеним та безумовно щасливим. Якщо ви не можете змінити обставини, змінюйте своє ставлення до них.

Діва

Східні Діви бадьорі, веселі та успішні. І достеменно знають, чого хочуть і яким способом отримають бажане. Не наживайте собі ворогів. Краще шукайте однодумців та тих, хто завжди буде на вашому боці.

Терези

Терезам слід бути обачними у спілкуванні з іншими людьми. Солодкі промови та привабливі обіцянки насправді можуть виявитися лише способом отримати від вас бажане. Будьте уважні та довіряйте своїй інтуїції.

Скорпіон

Скорпіони, будуть почуватися як ніколи задоволеними і насолоджуватися кожним моментом. Сонце вигідно підсвітить ваші сильні сторони та якості, вас помітять, оцінять та нагородять за заслуги.

Стрілець

Стрільці можуть зіткнутися із фінансовими проблемами, яких учора ще не було. У вас з’явиться необхідність заощаджувати або спішно шукати суму грошей, що бракує. Це час брати та віддавати борги, і не лише матеріальні.

Козеріг

Козероги звернуть увагу на свої бажання і спробують здійснити навіть нездійсненні. Велика можливість отримати несподіваний подарунок, грошовий прибуток або дуже вигідну в довгостроковій перспективі пропозицію.

Водолій

Водоліїв — світанок і підйом, особливо в кар’єрі та на роботі, а також у спільних проектах, в яких задіяна велика кількість людей. Ви здатні висвітлити та обігріти весь світ. Діліться енергією з оточуючими.

Риби

Риби багато розмірковуватимуть, рефлексуватимуть, встановлюватимуть зв’язок між причиною та наслідком. Подумки ви далекі від того місця, де знаходитесь, тому змініть обстановку і вирушайте в подорож.

You cannot copy content of this page