Знаки зодіаку, які ризикують втратити велику суму грошей з 6 жовтня

Одразу кілька представників зодіакального кола опиняться у зоні підвищеної фінансової небезпеки до кінця місяця.

Ще з 3 жовтня Ліліт змінила символ зодіаку, а ось з 6 числа планета спокус остаточно влаштовується в сузір’ї Діви і готова впливати на долі людей.

Головний підступ цього транзиту в тому, що Чорний Місяць спробує створити хаос у справах та фінансах. Ті представники зодіакального кола, які не дослухалися наших минулих порад провести аналіз своїх вчинків, опиняться в небезпечній ситуації.

Також не варто розпочинати нові проекти з 6 по 30 жовтня, поки Ліліт активно господарює у сузір’ї Діви. Ви можете упустити головне, і тоді результат вас точно не потішить. До того ж є ризик залишити розпочате незавершеним. Ви можете втратити інтерес до процесу, або вам завадять конкуренти.

Ще одне «темне» завдання Ліліт у Діві – це відволікти від чогось по-справжньому важливого. Ця каверза Чорний Місяць провертає найчастіше з фінансами. Люди перестають відчувати важливість заощаджень, починають розпорошуватися на задоволення, масштаби витрат стають непристойно величезними.

Найголовніша рада в цей період — це спробувати ставитись до кожної своєї дії критично. Не вплутуватися в авантюри, «бачити далі за свій нос» і бути стійким до легких грошей.

Тож тепер назвемо представників зодіакального кола, які опиняться у фінансовій небезпеці з 6 жовтня. Їм до кінця місяця краще взагалі не користуватися грошима.

Рак

Люди цього знаку надто наївні для Ліліта. Чорний Місяць щоразу, змінюючи сузір’я, намагається перевірити їх на міцність, а потім винести вердикт у вигляді нових проблем. З 6 по 30 жовтня Раки виявляться втягнутими у якісь фінансові махінації. Люди цього знаку захочуть зірвати куш, а вийде зовсім навпаки.

Вони втратять не лише гроші, а й репутацію. Якщо терміново не візьметеся за розум, то ще дуже довго проходитимете небезпечні уроки Чорного Місяця.

Стрілець

Представники цього сузір’я люблять жити на повну котушку. Вони не замислюються про завтрашній день і багато фінансів витрачають повністю. Небесне тіло в сузір’ї Діви наведе ще більше смути у їхніх планах.

Якщо раніше Стрільці розраховували на постійний грошовий потік із стабільного джерела, то Ліліт перекриє його відразу. Людям цього знака весь жовтень та першу половину листопада потрібно мати хоча б невеликі заощадження та постійно шукати додаткове джерело доходу.

Водолій

Дивно, що фінансово грамотні Водолії потрапили до небезпечного списку до Ліліт. У жовтні люди цього знака стикатимуться з новими проблемами. Кожен ваш крок супроводжуватиметься новими витратами.

Водоліям здасться, що гроші витікають від них крізь пальці. Не знаємо, чим ви розгнівали планету, але вам доведеться пройти цей нервовий шлях.

Окрім безцінного досвіду наприкінці Водолії будуть готові отримати ще один подарунок від Ліліт, який їх, на диво, потішить. Що ж, схоже будь-яке благо у вашому житті приходить через біль, втрати та страждання.

You cannot copy content of this page