Знаки зодіаку, які вирішать давні проблеми з 5 жовтня

Наближається надзвичайно зручний період одночасно для кількох представників гороскопу.

Меркурій 5 жовтня переходить у «комфортне» для нього сузір’я Терезів і пробуде там до 22 числа. Цей час багато людей запам’ятають як наймиролюбніший період.

Причому знайти спільні теми вийде не лише у старих знайомих, хтось заведе нові зв’язки, а дехто зможе проявити себе як лідер. Все залежить від ваших потреб та запитів.

Також цей транзит позитивно позначиться на житті тих людей, які зараз навчаються чи займаються самоосвітою. Інформація засвоюватиметься в рази краще.

Період сприятливий для вчителів. З 5 по 22 жовтня вас чутимуть і, що важливо, прислухатися до вашої думки. Щоденні завдання вирішуються швидше, а начальство обов’язково помітить ваші старання.

Але в цьому періоді є підводне каміння. Так, наприклад, ви повинні бути готові, що вас вивчатимуть з усіх боків. Обсяги інформації, що надходить, зростуть у рази. Якщо ви перебуваєте на керівній посаді, то приготуйтеся до занудства партнерів.

Тепер про хороше: хтось із представників зодіакального кола може покласти край сваркам та возз’єднатися з друзями та другою половинкою.

Телець

Більшість родичів не витримували натиску Тельця. Останнім часом напруга була така сильна, що представники цього знаку вважали за краще залишатися на самоті, ніж відвідувати сімейні заходи.

Спілкування з колегами перетворювалося на справжній кошмар. Все зміниться з 5 жовтня: люди цього знаку стануть спокійнішими і почнуть чути знайомих.

Близнюки

Представники сузір’я порозуміються в першу чергу з самими собою. Близнюки розберуться у внутрішньому світі та визначаться із пріоритетами.

Також люди цього знаку знайдуть у собі сміливість і мужність висловити заздрісникам все, що про них думають, і при цьому не скривдять. Близнюки відчуватимуть настрій партнера, а отже знайдуть лазівку в розмові з кожним.

Терези

Але найбільше поталанить представникам цього знаку. Терези назавжди розпрощаються з проблемами, помиряться з родичами, з якими були у сварці.

А мудрість, яка вийде на перший план з 5 по 22 жовтня, дозволить Терезам отримати бажане як на роботі, так і в особистих відносинах.

Якщо представники сузір’я самі стануть джерелом негативу, Меркурій повернеться до них спиною — і вони відразу втратять бонуси щедрої планети.

Скорпіон

Найімпульсивніший знак зодіаку не буде схожим на себе з 5 по 22 жовтня. У цей період Скорпіони зможуть приборкати свою гординю, з радістю простягнути руку допомоги оточуючим та виступлять із грамотною пропозицією до керівника.

Здається, Меркурій подарує їм ангельське терпіння, тому Скорпіонів неможливо буде вивести з себе.

You cannot copy content of this page