Знаки зодіаку, які витягнуть щасливий квиток із 30 грудня, справжній подарунок Хірона

Загадкова планета змінює напрямок руху і вибирає з представників гороскопа фаворитів, які зможуть змінити свою долю на краще.

Хірон в астрології відповідає за розширення свідомості та нові можливості. Поки строга планета була в ретроградності, людям хотілося вивідати чужі секрети, досягти успіху нечесним шляхом або ж, навпаки, викласти свою таємницю, яка повинна зберігатися за сімома печатками.

У літньому прогнозі ми попереджали, що це робити не варто. Але прислухалися до астрорад далеко не всі. Час підбивати підсумки та дізнаватися, кого ж нагородив Хірон і кому подарував можливість розгорнути свою долю на краще, а кому доведеться докласти чимало зусиль, щоб подолати проблеми у 2024 році.

Зараз планета перебуває у стадії спокою, потрібно використовувати цей період максимум. Багато людей зможуть побачити суть своїх дій, причому каталізатором цього можуть бути будь-які ситуації. Наприклад, Хірон захоче показати справжню особу вашої другої половинки, спровокувавши конфлікт між вами.

Іншими словами, майбутні шість місяців нічого не відбуватиметься просто так. Будь-яка дія матиме наслідки, які зрештою обов’язково розгорнуть вашу долю.

Спочатку про хороше: серед усього зодіакального кола строга планета обрала чотирьох потенційних везунчиків. Саме їм вона допомагатиме до своєї наступної ретроградності, а саме до 26 липня 2024 року.

Телець

Знову серед щасливчиків знаходяться представники земної стихії. Зміни у долі Тельців почалися ще період, коли Меркурій став ретроградним. Вони легко вирішують будь-які проблеми. Здається, Тельці живуть, щоб виконувати всі свої бажання. На щастя, цей тренд продовжиться після зміни курсу руху Хірона.

На найближчі півроку люди цього знака будуть оточені успіхом та любов’ю удачі. Головне питання — куди подіти зароблені фінанси. Юпітер, який опинився в сузір’ї Тельця в момент виходу з ретроградності Хірона, «нашіптує» не витрачати все відразу, а навпаки, відкласти зароблене до кращих часів.

Стрілець

У період, коли Хірон робить розворот, у сузір’ї Стрільця знаходиться Меркурій. Отже, наступні півроку приємні зміни у житті представників цього знака відбуватимуться внаслідок двох речей: подорожей чи відряджень і з допомогою третіх осіб.

Якщо в момент ретроградності суворої планети Стрільці не наговорили зайвого, то тепер для них відкривається біла смуга у нове щасливе життя.

Козеріг

Ось хто реально зробив особистісний ривок з літа цього року, то це Козеріг. Він не марнував час і користувався ретроградністю Хірона не щоб дізнатися слабкості конкурентів і за їх рахунок просунутися вперед, а розширював межі свідомості, навчався і «прокачував» інтуїцію.

Що ж, можна сказати, Козерога наприкінці року вдарив бумеранг Хірона, а той радий такому збігу обставин. У людей цього знака з’явилася впевненість і розуміння, як рухатися далі, щоб у найкоротші терміни досягти поставленої мети.

Риби

Представники сузір’я, поки Хірон рухався у зворотному напрямку, мали знайти баланс між своїми бажаннями та можливостями. Здається, Рибам вдалося досягти успіху в цій галузі, інакше як пояснити смугу везіння, що відкрилася перед ними?

На них чекає кар’єрне зростання і ще більші заробітки, якщо представники стихії Води навчаться думати не лише про себе, а й допомагати близьким, причому безкорисливо. Адже іноді Риби допомагають з умовою, що, якщо знадобиться їм допомога, врятований повинен буде віддати борг.

You cannot copy content of this page