Знаки зодіаку, які з 12 квітня можуть попасти в капкан Чорного Місяця

Уран – планета раптовості та нового порядку. Під її взаємодією людина починає дивитись на речі під іншим кутом, старі пріоритети більше не цікавлять представників зодіакального кола, люди прагнуть змін. Але головна проблема небесного тіла в тому, що Уран лише підстьобує до трансформації, а ось як досягти її, він не знає.

У другій декаді квітня планета вступає у сприятливий аспект з Ліліт (чорним Місяцем). Але позитиву від цієї взаємодії буде не дуже багато. Ліліт обожнює бунтувати і влаштовувати свої порядки, йти проти системи, а значить, велика ймовірність заплутатися, адже старі цілі перестали бути актуальними, а нові занадто туманні, щоб перевести їх у справжні бажання.

Цей аспект відбувається одночасно з Венерою в Овні. У цьому сузір’ї планета кохання та грошей почувається некомфортно, підкидаючи людям проблеми у відносинах з партнером та незаплановані витрати, про які представники зодіакального кола дуже скоро пошкодують.

Поєднання двох небесних аспектів принесе знакам зодіаку випробування в коханні. Зв’язки, що зароджуються з 12 по 20 квітня, обіцяють лише проблеми.

Причому це стосується як одиноких представників гороскопу, так і тих, хто полягає у тривалих та міцних стосунках. Останні можуть бути втягнуті у любовний трикутник. Постраждає не лише репутація, а й матеріальний добробут. Отже, хто ж із знаків зодіаку опинився під перехресним вогнем планет?

Телець

Люди цього знаку нудьгували. Останнім часом нічого екстраординарного у житті не відбувається. Порядок і рутина набридли, навіть гроші, які пливуть прямо в руки, не тішать, як раніше.

Тому Тельці знайшли втіху в особистому житті, адже за бажання там завжди можна досягти сюжету мексиканського серіалу. Вільним представникам сузір’я буде запропоновано вибір: віддати перевагу людині, яка нещодавно з’явилася в їхньому житті, або тій, хто давно виказує знаки уваги.

Також розслаблятися не варто Тельцям, які вже перебувають у стосунках. Вам захочеться чогось більшого, ви можете розчаруватися у вчинках партнера та розважитись на стороні, але напевно, не треба говорити, що експерименти під час таких аспектів до нічого хорошого не приведуть.

Стрілець

Представників сузір’я накриє хвиля почуттів. У Стрільців вже давно романтичний настрій, а взаємодія Урана, Ліліт та Венери стане тим самим спусковим гачком для того, щоб пуститись у всі тяжкі.

Однак зараз любовна фортуна не на боці Стрільців, усі знайомства з 12 по 20 квітня будуть безперспективними. Самотнім Стрільцям краще сконцентруватися на роботі, спрямувавши свою невгамовну енергію у справу.

А от людям цього знака, пов’язаних узами шлюбу, можна дати пораду — проекспериментувати. Як уже зазначалося, емоційний феєрверк ви навряд чи отримаєте, але хоча б задовольните свою цікавість.

Риби

Єдині, хто виграв у тривожному аспекті, – це Риби. Вони живуть, керуючись почуттями, а зараз їхня інтуїція перебуває на піку. Риби можуть передбачати події та навіть бачити пророчі сни. Любовні стосунки представників цього знаку постраждають не надто.

Так, у них зростає потяг до протилежної статі, але далі невинного флірту справа не зайде. Риби ніби харчуватимуться почуттями та емоціями інших представників зодіакального кола, заряджатимуться від них позитивом та надихатимуться на нові проекти.

Правда, зайва емоційність може стати причиною конфлікту у тих Риб, які вже перебувають у шлюбі або перебувають у тривалих стосунках. Партнера дратуватиме інфантильність та безпричинна радість представників водної стихії.

You cannot copy content of this page