Знаки Зодіаку, які здійснять мрію з 17 листопада: домовленість Сонця і Нептуна

У другій половині листопада на нас чекає «чарівний» транзит Сонця та Нептуна. Вважається, що союз цих планет найбільше впливає відразу на дві сфери: здоров’я та фінанси. Але є нюанс.

Зі здоров’ям все зрозуміло. Люди певних сузір’їв, які опинилися під владою небесних тіл, починають почуватися краще. Їх відпускає біль, тривоги, енергія б’є через край. Також нетрадиційні, духовні практики дають більший ефект: ви стаєте спокійнішим, стрес йде на другий план.

Але у фінансовому плані не все так однозначно. Взагалі Нептун не має влади над матеріальним, але він «господарює» у питаннях, пов’язаних із творчістю. А отже, обрані представники зодіакального кола зможуть отримати можливість придбати додаткове джерело доходу, яке буде пов’язане з хобі, духовними практиками чи здоров’ям.

Не забувайте, що це спокійний транзит: з 17 по 20 листопада варто більше відпочивати, дізнаватися про нове, розслаблятися, тішити себе приємними дрібницями. Адже це допомагає живити натхнення, а значить, потім, коли Сонце влаштовується в Марсі, ви зможете втілити в життя всі свої задуми та напрацювання, початок яких було покладено в цьому транзиті.

Представники цього сузір’я завжди керуються принципом «не зашкодь». Під час тригону Сонця та Нептуна їм випаде шанс виправити свою долю та людей, які вони вважають для себе рідними.

Що стосується здоров’я, то Телець має знайти золоту середину між традиційною медициною та духовністю. У цьому випадку представники знаку відчують полегшення, стануть активними, а хвороби відступлять. Щодо додаткового заробітку Тельці можуть покладатися на допомогу близьких. Не відкидайте пропозиції, що надходять. Останнім часом ви надто критичні до себе, а дарма.

Рак

Всесвіт подарував цьому знаку зодіаку сильну інтуїцію. Раки можуть відчувати не тільки свої неприємності, а й те, що хвилює людей. Під час союзу Сонця та Нептуна люди цього сузір’я зруйнують свої проблеми, позбудуться недуг, а також у їхню голову прийде майже геніальна ідея про заробіток.

Попереджаємо, не варто чекати надто багато від транзиту 17-20 листопада, оскільки ви зараз знаходитесь тільки на початку шляху і саме від вашого натхнення та настрою залежатиме, що буде далі.

Козеріг

По-перше, люди цього знака зможуть здійснити свої мрії, пов’язані з відпочинком, творчістю та зціленням. Ваша сильна енергетика під час транзиту Сонця та Нептуна збільшиться багаторазово. Ви не тільки самі почуватиметеся активними, але й зможете «заразити» позитивним настроєм оточуючих.

По-друге, у Козерога завжди є якісь напрацювання. Так ось у період цього транзиту настав час їх обміркувати та підготувати ґрунт для реалізації.

You cannot copy content of this page