Знаки зодіаку, які зловлять везіння з 1 травня та збільшать свої статки втричі

Улюбленцями Юпітера під час його руху сузір’ям Тельця стануть одразу кілька представників гороскопу.

Вже з 1 травня на нас чекає астрологічно важлива подія — перехід Юпітера на знак Тельця згідно з ведичною астрологією. У цьому знаку Юпітер перебуватиме трохи більше року — до 14 травня 2025-го, тому важливо розібратися в його впливі та виробити правильні стратегії, проаналізувати цінності, які ви транслюєте у суспільство та світ.

Юпітер, як і Сатурн, є вчителем, але його уроки більш філософські і допомагають нам накопичувати досвід і мудрість. З Юпітером пов’язані концептуальний підхід, духовний розвиток, моральні цінності, вміння передавати знання, успіх, добробут, фінанси, а жіночому гороскопі Юпітер відповідає якості майбутнього мужа.

Тому кожен перехід Юпітера в той чи інший знак приносить зміни до цих сфер життя. При його переході з вогняного Овна до земного Тельця на зміну рішучості, ініціативності та прагнення швидкого втілення в життя цілей і планів прийдуть увагу до повсякденності, якості та практичності.

Важливо буде навести лад у справах та фінансовій сфері, діючи системно, раціонально та послідовно. При обробці великих обсягів інформації варто зосередитися на процесі і не поспішати працювати не на швидкість, а на результат. Зірки рекомендують також звернути увагу на сімейні справи та господарські питання, налагодити стосунки зі старшими родичами.

Під час руху Юпітера за знаком Тельця ми матимемо шанс перевірити себе: наскільки ми вміємо зберігати оптимізм у тій чи іншій ситуації. Але при цьому важливо приділити увагу способу життя і дотримуватися правильного харчування, тому що в абстрактному гороскопі Телець відповідає 2-му будинку – і у багатьох може виникнути ризик набрати зайву вагу, якщо не контролювати себе.

Не обійдеться і без ретроградності: зворотний рух Юпітера відвідає нас з 9 жовтня 2024 року по 4 лютого 2025 року. Весь цей час він також перебуватиме у знаку Тельця.

Ретроградний рух Юпітера в Тельці — привід повернутись до свого минулого досвіду, переглянути фінансові стратегії, скоригувати баланс між доходами та витратами, залагодити сімейні конфлікти.

Під час транзиту Юпітера за знаком Тельця хтось із знаків зодіаку зможе збільшити дохід, зайнятися саморозвитком, хтось — вийти переможцем із важких ситуацій, а деяким знакам посміхнеться великий успіх у особистому житті.

Овен

Овни, протягом року Юпітер обіцяє вам чудові можливості для зміцнення фінансового стану, вироблення корисних звичок та покращення стосунків зі старшими родичами. Вам також вдасться переглянути ті ресурси особистості, якими ви володієте, і в повній мірі розкрити свій потенціал.

Рак

Ракам добитися великого успіху допоможе оточення: протягом року будьте відкриті до світу і людям, відвідуйте різні заходи та вірте у свій успіх. Важливо ставити амбітні цілі, позбутися невпевненості та не боятися масштабу. Збільшити дохід можна також завдяки новим знанням та перспективному діловому співробітництву.

Діва

Дівам Юпітер у Тельці приготував чудові можливості для навчання, підвищення кваліфікації, саморозвитку та подорожей. Приділіть також увагу своєму образу та іміджу – картина вашої особистості має бути цілісною та гармонійною. Загалом у справах протягом року вам буде супроводжувати успіх.

Скорпіон

Скорпіони цього року матимуть шанс гармонізувати стосунки, але важливо попрацювати у цьому напрямку та зробити перший крок. Настає чудовий час для подолання кризи. Якщо ж ви зараз не у відносинах, зростає можливість їх почати, зустрівши відповідну людину. Можливі зміни на краще та у ділових контактах.

Козеріг

Козероги під час транзиту Юпітера за знаком Тельця зможуть задуматися про великі покупки та інвестиції та здійснити їх: для вас настає сприятливий час. Також успіх чекатиме у романтичних стосунках та плануванні дітей. Додайте в життя хобі та творчості — це зробить ваше життя збалансованим та наповненим.

Водолій

Водоліям Юпітер протягом року обіцяє удачу в угодах з нерухомістю, ремонті, великих покупках. Також це гарний час для навчання та підвищення кваліфікації. Душевна гармонія та почуття задоволеності своїми діями супроводжуватимуть вас. Сімейні стосунки також порадують теплом та любов’ю.

Риби

Рибам рекомендується виявляти більше амбітності, рішучості та самодисципліни у справах – тоді перед вами відкриються нові дороги та почнуть збуватись мрії. Сприятливий час настає для Риб творчих професій — на вас чекає швидкий зліт і здобуття популярності. На будь-які тимчасові невдачі та труднощі дивіться філософськи: все минеться.

You cannot copy content of this page