Знаки Зодіаку, які зустрінуть справжнє і щире кохання до кінця року

РИБИ

Більшість представників цього знаку Води закохуються миттєво і настільки захоплюються об’єктом свого поклоніння, що з радістю виконують всі його примхи, навіть якщо не отримують і десятої частини того, що віддають.

Почуття любові надихає Риб, надає сенсу всьому їхньому життю, робить їх надзвичайно активними. Любов змінює Риб на краще.

Людині, яка закохалася в Риб, дуже пощастило: вони оточать її увагою і турботою. На жаль, через поспіх Риби часто обпікаються.

Особливо це стосується жінок: мрійливі Риби наосліп пливуть у вир нових стосунків, починають уявляти ідеальне весілля і придумувати імена майбутнім дітям відразу після першого побачення.

На жаль, реальність не завжди виявляється такою райдужною, а психіка Риб недостатньо сильна, щоб легко витримати жорстокі удари долі.

БЛИЗНЮКИ

Любов – нелегке почуття для непостійних Близнюків. Однак більшість представників цього повітряного знаку самі знають, що це може виникнути з першого погляду.

Більше того, стадія залицяння і початок стосунків (нехай вони і швидко зношуються) — їхній улюблений період, адже флірт від перших невинних поглядів на об’єкт симпатії, перехід до відкритих смс — це козир Близнюків.

Близнюки швидко закохуються і так само швидко втрачають цікавість. Як тільки життя починає складатися не за сценарієм, написаним в їхній уяві, вони відразу ж розчаровуються у стосунках, і почуття здається їм вже не коханням, а помилкою.

РАК

Будучи одними з найбільш турботливих представників гороскопу, люди знаку Рак просто не уявляють свого існування без такого почуття, як любов.

Надивившись достатньо мелодрам, підопічні місяця закохуються швидко і красиво, як і головні герої улюблених фільмів.

На щастя, доля до більшості з них прихильна, і почуття часто взаємне. Рак не уявляє життя без любові. Закоханий представник цього знаку гороскопу не може перестати піклуватися і приділяти увагу своєму обранцеві.

Романтичні побачення, сюрпризи, солодкі подарунки – цього вдосталь у стосунках з Раком. Він цінує взаємини і робить все можливе, щоб зберегти любов.

Якщо це вдасться, Рак може пережити навіть кілька років найпрекрасніших почуттів.

КОЗЕРІГ

Люди, народжені під знаком Козерога, можуть похвалитися ідеальним самоконтролем у багатьох сферах, але не в любовній.

Здавалося б, ці стримані люди спочатку відкидають можливість раптових романтичних почуттів. Але рано чи пізно Купідон натрапляє на кожного з них.

І тоді Козеріг змінює свою думку з цього приводу. Він схильний ідеалізувати об’єкт свого кохання.

Закоханий Козеріг втрачає голову і втрачає спокій, яким до того часу пишався. Ідеалізуючи свою другу половинку (нинішню або поки тільки потенційну), Козеріг часто не помічає, що ці стосунки з самого початку невдалі і приречені на провал.

Навіть якщо здоровий глузд підказує, що в підсумку він залишиться ні з чим, Козеріг не здатний впоратися зі своїми почуттями і готовий на все заради своєї любові.

You cannot copy content of this page