Знаки зодіаку, які зустрінуть своє справжнє кохання у квітні 2023

Знаки зодіаку, які зустрінуть своє справжнє кохання у квітні 2023

Телець
Велика можливість зустріти другу половинку з’явилася у представників цього знаку зодіаку ще в березні, але якщо ви поки що любовного інтересу не знайшли, то можете сміливо розраховувати на квітень. Першу половину місяця Венера, планета кохання, перебуватиме у твоєму знаку, а значить двері, в які може будь-якої миті постукати майбутній партнер, відчинені. Головна порада для Тельців — постаратися бути активнішим, не боятися ходити на побачення та говорити «так» усьому новому.

Близнюки
З 11 квітня планета кохання Венера перейде на знак Близнюки і подарує представникам усіх повітряних знаків зодіаку (але Близнюкам — особливо) можливість набути щасливих стосунків або як мінімум випробувати хвилюючі метелики в животі. З другої половини місяця ти відчуєш себе особливо красивою, яскравою і наповненою. А залицяльники до таких дівчат ой як притягуються!

Терези
Якщо в твоєму морі кохання довгий час панував штиль, то готуйся до шторму!

Незабаром прекрасне почуття закоханості накриє тебе з головою, та так, що не буде тобі ні сну, ні спокою. Найкращий варіант — не намагатися вибратися і просто пливти за любов’ю. Доля сама надішле тобі потрібну людину (і недвозначно натякне про це). Твоє завдання – довіритися та спробувати.

You cannot copy content of this page