Знаки Зодіаку, яким буде щастити увесь жовтень

Близнюки

Представники знаку Близнюки натури неспокійні, їм особливо потрібен спокій і захист. Цього жовтня Близнюки відчують, що означає почуватися в безпеці. Обставини складуться так, що ви зможете просто поплисти за течією, абсолютно несприйнятливі до мінливостей долі.

Можливо, знайдуться люди, які нададуть вам неоціненну підтримку, на яку ви не сподівалися. А може, ви відчуєте в собі підтримку, якої раніше не було (а може, просто не відчували). У будь-якому випадку зірки радять Близнюкам прийняти все, що потрапляє їм під руку, і розслабитися. Це буде дуже легкий і спокійний жовтень!

Овен

Овни звикли завжди вирішувати все самостійно, але цей жовтень покаже їм, що можна покладатися не тільки на себе. Навколо Овна організована така атмосфера любові, прийняття і підтримки, що спочатку їм буде важко навіть повірити в це і розслабитися.

Але мине час, і Овен адаптується і отримає новий досвід життя в безпеці, любові і турботі. Деякі Овни отримають матеріальні блага, які забезпечать незабутнє відчуття комфорту – саме те, чого не вистачає Овнам!

Водолій

Повну внутрішню гармонію Водолії відчують у другий місяць осені. Справа в тому, що обставини складуться таким чином, що Водоліям потрібно буде упокоритися і відновити душевні і фізичні сили, щоб реалізувати свої далекосяжні плани. Цього місяця така можливість з’явиться!

Поруч будуть тільки найвірніші і турботливі люди, різні можливості прийдуть до Водоліїв одна за одною, головне використовувати їх з розумом! Не конфліктуйте з людьми, беріть від них те, що вони можуть вам дати, у жовтні намагайтеся вирівнятися з центром своїх бажань і Всесвіт обов’язково допоможе вам набратися сил і здійснити мрії!

You cannot copy content of this page