Знаки зодіаку, яким казково пощастить із 21 жовтня: шанс який подарує Меркурій

Примхлива планета перейшла в «улюблений» знак Скорпіона і обрала трьох щасливчиків, на яких чекають несподіваний дохід і успіх у всіх справах.

В астрології прийнято вважати, що сам собою Меркурій — нейтральна планета. Його «настрій» змінюється залежно від сузір’я, куди він заходить.

До 20 жовтня на саму примхливу планету впливали Терези. Отже, люди відчували романтику, легкість у спілкуванні, задумливість і заповзятливість. Тепер Меркурій переходить у допитливого та допитливого Скорпіона.

Відкривається чудовий період для вивчення чогось нового, самоосвіти, кар’єрного зростання, дискусій з колегами та укладання взаємовигідного партнерства.

Але разом із цим може переслідувати і негативна сторона астрологічного аспекту. Так, наприклад, зайва скромність сплутає плани, через невпевненість у своїх силах люди не зможуть викластися максимум і отримати той результат, на який розраховували.

Ще вплив Скорпіона на Меркурій може позначитися на думках. Похмурі роздуми приборкають уми, здаватиметься, що гірше, ніж зараз, бути вже не може.

Що стосується особистого життя, то багато відносин пройдуть випробування на міцність. Лише до 10 листопада вдасться досягти домовленості з партнером і перестати сваритися через дрібниці.

Скорпіон – хитрий, спритний знак, який обожнює брехню. Тому не дивуйтеся, якщо друга половинка сприйме те, що відбувається в інших фарбах, а «доброзичливці» зроблять все, щоб посварити вас із коханою людиною.

Одним словом, у період з 21 жовтня до 10 листопада нудно точно не буде нікому. Але є представники зодіакального кола, яким пощастить пережити кардинальні зміни у долі.

Близнюки

Планетою управителем цього знака є Меркурій, тому не дивно, що ці люди першими під впливом неоднозначного транзиту.

Представники знаку почнуть шукати своє справжнє призначення, адже їм здасться, що нинішня діяльність не дає бажаного доходу, ані задоволення.

Але крім пишномовних роздумів потрібно підкріпити починання діями. Якщо Близнюки перестануть лінуватися і пропускати важливе повз вуха, то у них все вийде.

Рак

Меркурій змусить Раків підвестися з насидженого місця, причому буквально. Люди цього знака замисляться про переїзд чи зміну роботи.

Також під ударом змін можуть опинитися стосунки. Навіть якщо у Раків все чудово в особистому житті, то їм захочеться додати пікантності.

Але легка інтрижка на роботі може встановити хрест як на кар’єрі, так і на щасливому майбутньому. Подумайте кілька разів, перш ніж слідувати за поривом.

Риби

На відміну від перерахованих вище представників зодіакального кола, різких змін у Риб не буде. Але тільки через те, що вони давно були морально готові до трансформації.

Рибам слід задуматися про кар’єрне зростання чи залучення своїх талантів для відкриття додаткового джерела доходів.

Зараз Меркурій вам благоволіє, настав час не тільки мріяти про майбутнє, а й починати його створювати.

You cannot copy content of this page