Зодіакальна сестра: дізнайся, який знак буде у твоєї найкращої подруги

Зодіакальна сестра: дізнайся, який знак буде у твоєї найкращої подруги

Твердження, що протилежності притягуються, не така вже й несправедлива. Полярні знаки, розташовані на протилежних сторонах зодіакального кола, добре ладнають один з одним. Вони також називаються “сестринськими” знаками.

Якщо твоя подруга — твій «сестринський» знак, воно й не дивно: адже ви ідеально розумієте один одного.

Овен + Терези
Вас обох ведуть ваші серця, а не розум. Щоправда, Терезам більше подобається тусуватися, тоді як Овен набагато незалежніший. Разом ви можете допомогти один одному знайти баланс. Овени поривчасті і різання у своїх рішеннях, тоді як Терези люблять обдмумати, зважити і тільки потім братися за справу. Овен хоче, щоб Терези дивилися вперед і не боялися власних висновків, а Терези, у свою чергу, віддали б перевагу, щоб Овени діяли не так наполегливо.

Телець + Скорпіон
Два найупертіші знаки: хто ж кого?

Ваші суперечки можуть тривати тижнями, але це вам обом приносить своєрідне задоволення. Зате якщо хтось нападає на одного з вас, другий одразу ж стане на його захист. Обидва знаки відносяться до знаків фіксованого хреста, тому неохоче змінюють свої звички та переваги. Це означає, що, якщо ви ходили в якесь кафе пити каву, ви ходитимете туди, доки на місці цього кафе не з’явиться хімчистка.

Близнюки + Стрілець
Ви підживлюєте цікавість один одного, любите подорожувати (пам’ятаєте взагалі, що це таке, так?) і всюди шукаєте пригод. Близнюки люблять впізнавати нове від людей, а Стрілець вважає за краще шукати відповіді, розглядаючи навколишній світ. Стрілець більше зосереджений на собі та своєму внутрішньому світі, а Близнюки не проти покопатися у чужих внутрішніх світах.

Рак + Козеріг
Раки дуже емоційні, а Козероги не дуже. У цьому запорука їхньої дружби. Раки вчаться бути трохи стриманішими у своїх емоціях, а Козероги робити крок назад і аналізувати свої почуття. Ну, або для початку визнавати, що вони мають. Рак – це жилет, куди можна проридати, а Козеріг здатний направити навіть емоційного Рака в більш практичне русло. Навчить його рахувати гроші і не нервувати даремно.

Лев + Водолій
Лев і Водолій створені для того, щоб бути в центрі уваги: палаюча чарівність Лева і ексцентричність Водолія робить з цих двох просто зношувальну парочку. Лев любить усім серцем, яскраво, рвучко. А Водолію доводиться докладати зусиль, щоб показати свою прихильність. Лев дасть Водолію так необхідне йому тепло, а Водолій навчить Лева розважатися.

Діва + Риби
Цілителька всієї зодіаку Діва зустрінеться з містично налаштованими Рибами, щоб створити ідеальну пару. Діви люблять почуватися необхідними, а Рибам постійно хтось потрібний. Хтось, хто їх підтримуватиме. Риби часто губляться у світі мрій, Діви ж куди більш практичні натури. Саме тому їм і добре вдвох.

You cannot copy content of this page