Зорепад Драконіди в жовтні 2023 вплине на майбутнє та удачу людей

Зорепад Драконіди в жовтні 2023 вплине на майбутнє та удачу людей

У період з 6 по 10 жовтня 2023 року у нічному небі можна спостерігати зорепад Драконіди. Це один із найпотужніших потоків метеоритів, які здатні позитивно позначитися на майбутньому, даруючи людям удачу.

У цей час астрологи радять загадати бажання – воно обов’язково втілиться у реальність.

Коли спостерігатиме метеоритний потік Драконіди

Жовтень – це час не тільки для того, щоб змінити своє майбутнє, вирішити проблеми з коханою людиною, а й насолодитися нічною красою та метеоритним дощем. Зорепад Драконіди один з найяскравіших і найпотужніших у жовтні 2023 року, він відбудеться у період з 6 по 10 жовтня. Нічне небо буде вистелене різнокольоровими вогниками від метеоритів, що згоряють.

За хорошої погоди жителі північної півкулі Землі зможуть побачити зірковий дощ Драконіди неозброєним оком. Метеорити цього дня тижня дуже активно розлітатимуться в різні боки наче феєрверк.

Драконіди – один із найяскравіших і непередбачуваних метеоритних потоків, яких за годину можна нарахувати 15-20 штук. У 1926, 1933 і в 1946 роках справжній злив обрушився на землю від метеоритів.

На Землю падало кілька тисяч метеоритів за годину. У 2020 році їхня кількість значно зменшилася.

Метрологи прогнозували не більше 20 метеоритів за цей проміжок часу. Зорепад Драконіди щорічно спостерігається на зоряному небі у перші дні жовтня.

Триває він рівно п’ять днів. Пік активності припадає на 8 жовтня. Це той час, коли на небі можна буде побачити найбільшу кількість метеоритів. Метеоритний потік – це залишки комети, яка, пролітаючи неподалік Землі, згоряла в атмосфері. З

орепад Драконіди не є винятком. Метеріорити відлітають від комети Джакобіні-Циннера, яка була відкрита ще 1900 року.

Вплив метеоритного потоку Драконіди на людей

Зорепад Драконіди відрізняється від іншого метеоритного потоку тим, що має жовтий або червоний колір.

Частинки комети розлітаються в різні боки і швидко падають на землю. Під час зорепаду Драконіди, астрологи радять позбутися всіх негативних емоцій та загадати бажання. Це допоможе людині наблизитися до її найзаповітнішої мрії і покращити самопочуття.

Під час метеоритного дощу в період не радять людям займатися бізнесом та вирішення важливих робочих моментів та проблем. Гарний час для того, щоб відпочити з рідними та дорогими серцю людьми.

Під час метеоритного дощу Драконіди радять видалити увагу походам у салони краси. Це гарний час змінити свій стиль, імідж та налаштуватися на залучення удачі та щастя у своє життя.

Можна купувати різні товари, одяг, бажано думати про фінанси, сильні витрати можуть стати причиною фінансових невдач.

You cannot copy content of this page