Зустрічаємо Дракона та набираємося енергії: китайський гороскоп на тиждень з 3 по 9 квітня

Понеділок, 3 квітня

У понеділок важливо правильно налаштуватися на робочий тиждень. Тож розпочнімо. Цей понеділок ідеальний для складання списків, планування, розподілу обов’язків та численних нарад із заінтересованими особами.

Енергії дня благоволять будь-яким заняттям, що принесуть у майбутньому добрий урожай. Підписуйте на спільні проєкти перспективного партнера, робіть переїзд і виходьте на нову роботу.

Вівторок, 4 квітня

У вівторок енергії наполягатимуть на терміновому прибиранні. Саме напередодні наступу нового місяця. Має сенс послухатися і навести лад скрізь, куди дотягнетеся — від місць фізичної присутності до пам’яті та емоцій. Важливо віддатись цій справі з усією завзятістю, на яку ви здатні.

Плануємо на вівторок генеральне чищення шаф та мізків. Забираємо пил з полиць і набридлі думки з голови. Перевіряємо, наскільки нам комфортно жити, навчатися та працювати там, де ми є зараз. Якщо бачимо втому, фальш — користуємося допомогою енергій і радісно прощаємося з усім, що заважає. Ну, хоча б формуємо намір жити у чистому просторі, з чистими думками та чистими людьми.

Середа, 5 квітня

Середа – важливий день. У середу у світ приходить нова енергія. Світ водяних лілій березня різко змінюється гірським ландшафтом, над яким сяє сонце. Вогняний дракон у всій красі. Енергії днів переходу завжди дуже поплутані, хаотичні, тому дисципліновані і статечні фахівці по базі рекомендують у такі дні не метушитися. Не смикатися та не планувати важливих справ.

Займіться усуненням недоробленого, завершіть те, що не вдалося напередодні. Можна сміливо продовжувати розбирати емоційні та ментальні завали, а також розбиратися у складних стосунках та розривати неприємні. Іншими словами — розлучення та складні розставання у середу пройдуть як по маслу.

Оскільки день є максимально нестабільним, не варто покладати на нього великі надії. Хаотичність енергій може сприяти великим і дрібним форс-мажорам та негараздам. Будьте уважні з грошима та документами.

Четвер, 6 квітня

Четвер, нарешті, приносить на тиждень стабільність та процвітання. День наповнений енергіями достатку, благополуччя та ефективної міжособистісної взаємодії. Сонце світить, Полива вода, Дерева пруть в небо. Така енергетична картина дня складається, навіть якщо за реальним вікном вона зовсім інша.

Плануйте на четвер усі дуже важливі справи, що стануть основою для вашого майбутнього довгострокового процвітання. Все зроблене цього дня має шанс багаторазово помножитись.

П’ятниця, 7 квітня

П’ятниця дасть видихнути та отримати від життя задоволення. Єдина умова – отримання цього задоволення не повинно бути надто екстремальним. Енергії п’ятниці все зводитимуть до балансу.

Плануйте на останній робочий день тижня підбиття підсумків, планування наступних робочих циклів та спокійний відпочинок. Правильно буде завершити тиждень відвідуванням об’єктів культури, влаштувати теплу  вечірку з милими серцю людьми, сходити на довгу прогулянку. Утихомирююча атмосфера — ось головний індикатор правильного проведення часу цього дня.

Зовсім не варто у п’ятницю вступати у довгі суперечки чи розпочинати змагання. Буде дуже складно здобути перемогу — баланс дня кермує. Але якщо ваша позиція слабша — йдіть боріться.

Субота, 8 квітня

Субота призначена для відпочинку. Енергії схильні до розслаблення, споглядання та умиротворення. Багато вогню в карті дня допоможе активно помріяти і зримо уявити легке здійснення всіх своїх планів на життя. Це тільки здається, що мрії — пусте заняття. Їм треба вміти правильно займатися.

Заплануйте на суботу тихий та спокійний відпочинок. Обов’язково приділіть час прогулянкам на свіжому повітрі та спілкуванню з розумними людьми. Немає таких — читаємо хороші книги. Втім, і перегляд душевного серіалу теж підійде як відпочинок для розуму.

Не варто загадувати цієї суботи великих бажань і будувати очікування. Всі вони можуть розчинитися в лінивості цього дня. Особливо нефартовими можуть бути шопінг та обговорення будь-яких грошових питань.

Неділя, 9 квітня

Неділя продовжить низку днів-нероб. Цього разу рекомендація не планувати важливого та відпочивати. Нестикування та руйнування планів у цей день можуть відбуватися запросто.

Дні руйнування призначені для одного – служити силою для трансформації, очищення від старого заради народження нового.

Починання руйнуються, плани змінюються, люди відмовляються від зобов’язань, перевзуються в повітрі та змінюють позиції — все це цілком нормально для днів руйнування.

You cannot copy content of this page