Украина
Зважені та щасливі 7: Руслана Писанка схуднувши на 31 кг вийде заміж вдруге (фото)

Цього четверга о 20:00 на телеканалі СТБ на проекті «Зважені та щасливі» відбудуться три весілля. Схудла на 31 кг Руслана Писанка вийде заміж в етностилі. Найвагоміше шоу України «Зважені та щасливі» на телеканалі СТБ наближається до свого казкового фіналу, пише cosmo

28 грудня о 20:00 вся країна побачить, як виглядають учасники, які 8 місяців тому почали нове життя. 4 місяці (а хтось менше) вони змінювалися на очі у всієї країни в таборі схуднення під наглядом тренерів шоу Слави і Марини Узєлкових, ще 4 місяці худнули самостійно вдома.

Останні три тижні в таборі схуднення стали весільними! Більш логічного фіналу для сезону, де беруть участь сімейні пари, з яких деякі не перебувають у шлюбі, ніхто припустити не міг. І ось довгоочікувана подія. Уже цього четверга за тиждень до фіналу 21 грудня о 20:00 відбудеться три весілля фіналістів проекту — Аліни (87 кг) і Максима (81 кг), Льоші (69 кг) та Наталки (96 кг), Руслани (105 кг) і Ігоря (84 кг).

Одна пара укладе офіційний шлюб, друга обвінчається, а у третьої буде прекрасна романтична церемонія, яку вони так довго чекали.

Читайте також: ЩАСЛИВА: КАТЯ ОСАДЧА ПРОГУЛЯЛАСЯ ПО ЗАСНІЖЕНОМУ КИЄВУ (ФОТО)

«Ти дивишся на Ігоря, обіймаєш його, і розумієш, що він повернув час назад», — раділи друзі Руслани та Ігоря, коли побачили нареченого. «У мене дух перехопило і мурашки побігли, коли я побачив Руслану», — прокоментував тренер актриси Слава Узєлков.

Не пропусти вже завтра найромантичніший випуск сезону о 20:00 на телеканалі СТБ.

facebook