«Зворотної дороги сказаному та зробленому вже не буде»: нумерологічний прогноз із 31 березня по 2 квітня

П’ятниця, 31 березня

Слово дня: зіткнення

Прийде зіткнутися з труднощами і будь-що-будь вистояти. Захищати доведеться не лише себе, а й близьких. Станьте на бік партнера або дітей у конфлікті із зовнішнім ворогом, але не втрачайте самовладання та залишайтеся ввічливими. Ті, хто вирішить пасувати, ризикують зіткнутися з подвоєною кількістю складнощів у майбутньому.

Доведеться вибирати між перемогою над суперниками, виявленням «щурів» у колективі, досягненням загального блага або бажанням залишитися хорошим і поступливим, зручним для когось. Зараз не той час, коли ця роль принесе вам користь, навіть навпаки — ви ризикуєте здатися слабким.

Будьте обережні на дорозі та уникайте людних місць.

Субота, 1 квітня

Слово дня: втеча

У День сміху багато питань прийдуть до однозначного вирішення. Несподівано відкриються обставини, що змусять коригувати вивірені стратегії. Будьте обережні зі словами і не робіть необдуманих дій: «Зворотної дороги сказаному і зробленому вже не буде».

Це зовсім не означає, що день принесе вам розчарування, але те, що він підбадьорить, це точно.

Виникне бажання скинути вантаж особистих та робочих зобов’язань та втекти. Виявіть стійкість: втеча не вирішить проблеми, а лише додасть складнощів у майбутньому.

Можуть бути ухвалені якісь закони чи рішення, які торкнуться великої кількості людей.

Неділя, 2 квітня

Слово дня: передчуття

День пройде з відчуттям, що ви пропустили щось. Неможливість виявити втрату спричинить тривогу.

Якщо вам здасться, що вас обговорюють за спиною – з великою ймовірністю так і є. Не хвилюйтеся: ситуація вирішиться сама собою і не завдасть шкоди. Спроба втрутитися у долю, навпаки, вийде боком. З’ясовуючи стосунки у неділю, ви тільки наживете собі ворогів.

Для тих, хто працює у вихідні, другого квітня велика ймовірність помилок. Тримайте увагу у вузді, щоб не залишити шансу прикрих недоліків. Якщо помилка трапилася, не мучте себе. Тільки відмовившись від негативних емоцій, вдасться налагодити робочий процес.

Загалом день покаже, наскільки тендітним є наше справжнє. Все може змінитися в одну мить і кардинально втрутитися в наші плани. Вас тривожить передчуття, тому що настав час глобальних змін. Вони явно відбудуться не сьогодні, але вже зараз прокреслюються певні тенденції. Якщо вам сьогодні щось загрожує, це лише тренування. Якщо здобули перемогу — отже, можна сміливо дивитися у майбутнє. Прислухайтеся до всіх подій дня, незабаром вони виявляться в глобальному масштабі.

You cannot copy content of this page