Поради
Чотири ознаки, що ваш чоловік не забув свою колишню

Не завжди нові відносини починаються з чистого аркуша. Іноді вони лише спосіб забути старі. Джерело

Або заспокоїти свої душевні рани за допомогою нічого не підозрює людини, який з вами поруч на даний момент.

Щоб не опинитися в ролі душевного “пластиру” поруч з партнером, який все ще страждає по минулим відносинам, придивіться уважніше до нього.

Ось чотири дзвіночка, які повинні насторожити:

1. Він постійно скаржиться вам на колишню пасію

У розмовах раз у раз спливає її ім’я, ситуації, пов’язані з нею і його небайдуже ставлення до подій давно минулих днів.

Якщо він як і раніше змінюється в особі при згадці її імені, занадто бурхливо реагує на питання про неї (просить їх не ставити взагалі або відповідає дуже емоційно, заглиблюючись в подробиці їхнього розриву і відносин) – значить, минулі рани турбують його.

2. У вас постійне відчуття, що вас троє

Він не видалив її контакти, соцмережі і листування в своїх гаджетах. Можливо, навіть іноді з нею спілкується або прагне до цього спілкування.

Якщо у них немає спільних дітей і невирішених майнових питань – це повинно вас як мінімум насторожити. А якщо він продовжує зберігати їх загальні фото і якісь артефакти з їхнього спільного життя – це точно поганий знак.

Читайте також: Чого хочуть чоловіки у відносинах: кілька секретів, про які повинна знати кожна жінка

3. Він часто про неї згадує в вашій присутності

Ви відчуваєте, що вас порівнюють. Знаєте, що вона любила, що не любила, як готувала, як підлого його кинула чи підставила.

Якщо ваш чоловік регулярно ділиться з вами такою інформацією – це дуже погана ознака. По-перше, його ще не “відпустило”. По-друге, він вас підсвідомо постійно порівнює і не поважає вас.

4. Він не прагне розвивати ваші відносини

Ви давно разом, але він не поспішає оформляти з вами відносини чи оформляти розлучення з нею, чи з’їжджатися разом і робити будь-які кроки, які говорять про серйозність його намірів.

Він не впевнений, що щиро хоче бути з вами і боїться спалювати всі мости з минулим життям. Можливо, ви – просто тимчасовий або запасний варіант.

facebook