Украина
Погода на тиждень: стихія закотить істерику на всю Україну

Погода зробила справжній подарунок жінкам на 8 березня – температура повітря піднялася до +16 градусів. Але чи збережеться ця приємна тенденція далі?

Дуже хочеться вірити в теплу весну, однак синоптики в ній вже засумнівалися і опублікували куди більш похмурий і холодний прогноз – справжньої, сонячної весни доведеться трішки почекати. Джерело

Найближчі дні ознаменуються неприємним похолоданням та сильними зливами.

Але поспішаємо всіх заспокоїти – вона обов’язково прийде, і через тиждень-другий можна буде з чистою совістю виходити зі сплячки і “забути” будинку шапки, шарфи і інші порядком набридлі зимові атрибути.

У суботу, 9 березня на більшій частині України сухо, лише у східних та південних регіонах (крім Криму) пройдуть дощі.

Середня температура повітря вдень у західних, центральних та північних областях становитиме від +11 до +13 градусів, на сході від+9 до +11, а на півдні-від +12 до +16 градусів.

Читайте також: Зростання пенсій спровокувало різке подорожчання хліба: з українців витрясуть останнє

В неділю, 10 березня сильні дощі заллють практично всі області.

На заході та півночі вдень в середньому від +8 до +10 градусів, у центральних та східних регіонах від +9 до +11, у південному-від +12 до +15.

У понеділок, 11 березня опади очікуються тільки в західній, північній і східній частинах країни.

Температура повітря вдень у західних та північних областях від +7 до +10, у центральних і східних від +8 до +11, а на півдні-від +12 до +15 градусів.

У середу, 13 березня в Україну повернеться сонце, але тепла з собою воно не принесе.

Навпаки, у західних областях вдень від +3 до +5 градусів, у центральних від +3 до +6, на півночі від +2 до +4, на сході від +5 до +7, і в південних регіонах від +6 до +8 градусів.

facebook