Суспільство
Пропуск школи до 10 днів: записку від батьків прирівняли до довідки з лікарні

Що робити, якщо дитини не було у школі менше 10 днів на через хворобу, а керівництво вимагає довідку від лікаря?

Про це повідомив директор департаменту охорони здоров’я Олег Стадник на сторінці в Facebook.

Як підкреслив Стадник, в разі, якщо учень був відсутній на заняттях, то пояснювальна записка від батьків у навчальних закладах прирівнюється до довідки лікаря.

Так, за словами спеціаліста, письмова заява від батьків може свідчити про поважну причину пропусків занять учнем.

“Хочу нагадати всім, що Кабінет міністрів України ще в 2017 році прийняв Постанову за № 684, в якій поважною причиною відсутності дитини в школі є два документальних свідчення.

Які мають рівну юридичну силу і прописані через “або”: або довідка від лікаря про хворобу дитини, або письмове пояснення батьків про причину відсутності дитини”, − зазначив Олег Стадник.

Читайте також: Українцям подарують ще один вихідний у травні

Він зауважив, що, коли дитина має пeрeлом, їй наклали гіпс і вона має рекомендації на подальший період від трaвмaтолога − це довідка від лікаря.

Однак, якщо дитині потрібно було пропустити заняття через незначне нездужання, наприклад, застуда, нежить тощо, тут достатньо і записки від батьків/опікунів.

“Я вважаю, що одужуючу дитину вести на прийом до лікаря, сидіти в чергах на прийом серед хворих заради папірця звичайно можна, але якщо більше не має чим розважитись”, − повідомив головний медик.

facebook