Поради
Як повернути ніжність в стосунки: чотири перевірених способу

Зберегти свіжість почуттів, пристрасть і ніжність у відносинах пар, які вже давно разом, дуже складно. Джерело

Частково це обумовлено природою любові: спочатку (від півроку до трьох років, як довели вчені) — це закоханість.

Потім палкість і гострота відчуттів проходять і залишається теплота і прихильність, відчуття духовної спорідненості і загальних цілей (те, що і називається любов’ю).

Але додати перчинки в стабільні розмірені відносини ніколи не зайве. Адже навіть в родинне вогнище в вогонь потрібно періодично підкидати дров.

Ось кілька способів, які допоможуть освіжити відносини.

  • Більше обіймів, дотиків

Людині потрібно вісім обіймів в день для відчуття щастя. Доведено вченими. Якщо ви помітили, що рідше один одного торкаєтеся, обнімаєтеся, тримайтеся за руки — терміново виправляйте ситуацію.

Тактильний контакт в парі дуже важливий (незалежно від того, чи буде це просто розслабляючий масаж, безневинний поцілунок у вушко).

Читайте також: 16 якостей жінки, яку не можна відпускати

  • Розмови і спілкування

Закохані пари на перших порах відносин зазвичай не можуть ніяк наговоритися, їм дуже цікаво проводити час один з одним.

А пари зі стажем — відмічено — іноді і зовсім не розмовляють, крім хіба що обговорення побутових питань.

Щоб повернути у відносини ніжність, потрібно знову стати цікавими співрозмовниками один для одного. Потрібно знову почати говорити один одному компліменти, обговорювати справи разом.

Нічого обговорити — сходіть в кіно, театр, потім обмінялися думкою про переглянуті, зіграйте в настільну гру.

  • Сюрпризи і подарунки

Незапланований романтичну вечерю або ароматна ванна, квитки на уїк-енд в інше місто, якась мила, але дуже приємна дрібничка без приводу, подарована другій половинці просто так — це дуже зворушливо і нікого не залишить байдужим.

Такий крок однозначно викличе відповідну позитивну реакцію і прилив ніжності один до одного.

  • Загальна хобі

Якщо його ще немає — терміново потрібно завести. Соціальні танці для дорослих (аргентинське танго, сальса, бачата, Кізомба — що завгодно), велосипедні прогулянки за місто, відвідування концерту улюбленого виконавця, спа-день для двох, майстер-клас гончарного майстерності.

Зараз можна знайти для двох що завгодно, навіть стрибки із парашутом. Головне — робити це разом, і щоб обом було в кайф. Спільні позитивні емоції дуже зближують.

facebook